«Камбек» Алієва: бути чи не бути?

шаблоны wordpress макияж шины купить авто wordpress шаблоны

Стало відомо, що «Локомотив» переказав на рахунок «Динамо» (Київ) другий транш за трансфер Олександра Алієва. Півзахисник перейшов до лав «залізничників» у січні 2010 року. У повідомленні на офіційному сайті «Локомотиву» міститься наступна інформація:

«Сьогодні футбольний клуб «Локомотив» переказав на рахунок київського «Динамо» черговий транш за трансфер півзахисника нашої команди Олександра Алієва. Розмір платежу склав два мільйони євро. Згідно трансферному договором між клубами решта суми за перехід футболіста в розмірі двох мільйонів євро повинна бути виплачена «Локомотивом» до кінця серпня 2011 року».

З огляду на викладену інформацію можна зробити висновок, що «камбек» Алієва до «Динамо» може не відбутися взагалі. Лише при умові не сплати решти суми московськими залізничниками у вказаний термін, півзахисник збірної України має шанс повернутися до Києва.

AUT-100%

Анатолій Байдаченко спеціально для 11na11.com

Дата: Пятница, Февраль 25, 2011 Рубрика:Россия, Трансферы, Украина. Получать комментарии этой записи поRSS ленте. Вы можете оставить комментарий, или обратную ссылку с вашего сайта.

Комментирование