30 днів для України

шаблоны wordpress макияж домен купить авто wordpress шаблоны

УЄФА та ФІФА просять Федерацію футболу України протягом 30 днів надіслати підтвердження від керівних органів федерації про припинення будь-якої діяльності щодо відставки Григорія Суркіса.

«Досі 20 членів (ФФУ) не повністю виконали вимоги, викладені в листі ФІФА від 24 січня 2011 року. Зокрема, ми просили вас надати нам підтвердження від уповноважених керівних членів ФФУ щодо виконання цими членами вимоги припинити будь-яку діяльність, спрямовану на організацію виборів до закінчення терміну повноважень керівництва ФФУ в 2012 році», – йдеться в листі від представників УЄФА та ФІФА.

Для завершення збору документів українській стороні дають 30 днів.

У документі зазначається: «Здається, що ситуація рухається у напрямку об’єднання футбольної сім’ї у вашій країні».

Як повідомлялося, деякі колективні члени ФФУ ініціювали проведення позачергового конгресу для розгляду питання щодо зміни керівництва федерації.

В УЄФА та ФІФА висловили обурення у зв’язку з можливою достроковою зміною президента ФФУ Григорія Суркіса та заявили, що знають про факти тиску з боку представників влади на членів виконкому федерації.

Виконком УЄФА направив листа до ФФУ з вимогою вжити «необхідних конкретних заходів і надати відповідне підтвердження, що цей процес припинено». В іншому разі Україна може втратити право на проведення Євро-2012.

Slengpack спеціяльно для 11na11

Дата: Четверг, Март 3, 2011 Рубрика:Евро 2012, Скандалы, Украина. Получать комментарии этой записи поRSS ленте. Вы можете оставить комментарий, или обратную ссылку с вашего сайта.

Комментирование