Криві ноги

Автор Дата 23.03.2011 в 15:37 | Раздел Интервью, Фото, Чтиво | Мнений 0

Цікаво було дізнатись, а чому футболісти мають криві ноги? Питання риторичне. Зрозуміло, що величезні навантаження не можуть не позначитись, але все ж таки, в чому причина?В одному з бельгійських університетів спортивний лікар Ерік Вітроув провів цікаве спостереження. Під око спеціаліста потрапило більше 500 пар футбольних ніг.


Виявилось, що в нижніх кінцівки футболістів у цілих 10 разів є більша вирогідність синдрому викривлення ніг. В нормальної людини ноги починають змінюватись у віці 12-13 років, але якихось порушень в людини може і взагалі не виникнути, проте футбольні кінцівки страждають через скорочення внутрішніх м’язів ніг, завдяки чому ноги стають сильними та підкаченими. Також було відмічено, що більше навантаження припадає на колінний суглоб, який також в свою чергу деформується. Зрозуміло, що деякі постійні процедури можуть стати на заваді цим порушенням. І як не згадати відповідь багатьох футболістів на питання, чому Ви пішли займатись футболом, сміливо відповідали, тому що ноги криві.

І хоча, проблеми з ногами це справа серйозна, але не словами, а фактами хотілось би показати до чого призводить спорт на професійному рівні. До Вашої уваги 10 футболістів, які потрапили у цей список, за неабияку кривизну ніг.

10 місце — Ігор Дуляй- відомий футболіст, який не так давно залишив «зі сльозами на очах» Шахтар, а зараз, як він колись разом з Левандовським казали, перейшов до українського Марселя.

9 місце — Андрій Воробей- колись один із найкращих бомбардирів української першості, і куди тільки не сватали тоді ще молодого Андрія, і Лаціо,і Арсенал.

8 місце — Франк Рібері -  партнер нашого Тимощука , один з найталановитіших футболістів світу, але йому ніяк не вдається досягнути максимуму, ані з Баварією, ані зі сбірною Францією.

7 місце — Крейг Белламі - епатажний валієць, який так добре колись починав, а зараз грає у Кардіфф-Сіті.

6 місце — Карлос Тевес — футболіст, який за своїм талантом та грою повинен був стати кращим гравцем в світі, але назаваді йому став його нелегкий характер.

5 місце — Фернандо Торрес — він вже може пишатися своїми здобутками, у складі сбірної він став чемпіоном світу та Европи, але на клубному рівні нічого ще виграти не вдалося. І не відомо зміг би він цього досягнути, якщо ноги в нього були не колоподібними.

4 місце — Роберто Карлос — легендарний Роббі, навіть завершувати свою кар’єру захотів гучно, перейшовши до російського Манчестер Сіті Анжі. Але невідомо, чи зможе він терпіти «бананові» витівки російських вболівальників.

3 місце — П’єр Літтбарські - колись відомий німецький футболіст, і не лише своєю, але й своїми нижніми кінцівками. Чемпіон світу 1990, зараз займається тренерською діяльністю.

2 місце — Гаррінча — кривоногий Ангел, саме  так його називали у Бразилії, легендарний гравець, двічі чемпіон світу.

1 місце — Джиммі Ленглі — у 50-60-і роки успішно  грав за Гілдфорт, Брайтон, Фулхем та КПР. Його ноги ще будуть довго пам’ятати англійські фани.

Леонід Десна спеціально для 11нa11

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>