Міля проситься в Дніпро
Автор avtor Дата 28.07.2012 в 18:12 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 2 мнения

Артем Мілевський, виявляється, не від того, аби перебратися в команду Дніпро. Про таку можливість днями заявив Ігор Суркіс. Президент Динамо зозначив, що подорож у Дніпропетровськ може бути покаранням Мілевському за його нікчемну гру і погане поводження поза полем. Проте виявилося, що Артем Мілевський і сам прагне переїхати бодай на півроку в Дніпро. Адже місце в основі Динамо він уже втратив, тренер Сьомін не залучає нападника навіть на лаву запасних, а конкуренція в команді зросла неймовірно після придбання Велозу, Кранчара, Рубена та ще й Рафаеля. Проте на відміну випадку з Алієвим, котрого покарав головний тренер за висловлювання в його бік, ситуація з Мілевським інша. Проти нього налаштований президент Ігор Суркіс, і план у керівництва такий: маринувати Мілю у дублі, аж поки не одумається.

Дніпро не проти прийняти до лав легенду «клубного» футболу, проте місця в основі Рамос Артемові теж не обіцяє. Хоча на позиції Мілевського (відтягнутий нападник) у Дніпрі не така щільна конкуренція, як у центрі поля, де Олександр Алієв досі не має твердого місця в основі, а виходить лише на заміни.

Об avtor -

Комментраиев 2
Ваше мнение

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>