Як Дніпро до Чехії відлітав


Як відомо, сьогодні, Дніпропетровський Дніпро відправився до Чехії, а саме до містечка Ліберець. Де відбудеться зустріч, у 4-ому кваліфікаційному раунді Ліги Євроми, зі Слованом.

До Чехії, Дніпро, вилетів таким складом:
Голкіпери: Лаштувка, Варцаба, Шеліхов.
Захистники: Мазух, Манзюк, Чеберячко, Стрініч, Одібе.
Півзахисники: Кравченко, Джуліано, Коноплянка, Олійник, Боатенг, Ротань, Бабенко, Алієв.
Форварди: Калініч, Зозуля, Матеус.

Перше тренування у Чехії, «Дніпро», проведе на полі Ліберецького стадіону «У ніси» – близько 18 години, за київським часом.

Перед вильотом, футболісти погодилися на декілька запитань.

Про асоціацію з Чехією:

- Взагалі складно сказати з чим осіціюється Чехія, ну столиця у неї – Прага. – О.Алієв, про свої асоціації.

- Чехія, ну столиця Чехії – це Прага. Там є курорт – Карлові-Вари, також там багато славетного пива – про свою асоціацію Р.Ротань.

Про суперника – «Слован» :

- Не так просто, ця команда стала Чемпіоном у Чехії, ми дивились і аналізували декілька записів з їхніх ігор. Можно підмітити – «Слован» надає перевагу комбінаційному футболу, тримаючи м`яч у центрі поля. – Д.Олійник, про команду суперника.

- Те, що «Слован» став Чемпіоном – для мене неочікуваність, бо у Чехії найсильніщі – «Спарта» та «Вікторія Плзень» - про суперників, захистник «Дніпра», громадянин Чехії – О.Мазух.

Команда сильна, ми дуже поважаємо наших суперників, проте намагатимемось, щоб ці зустрічі закінчилися для нас, зі знаком – «+» . - Р.Ротань, про повагу до суперника.

Про особисті перспективи, цілі – ніхто нічого не казав, проте Д.Олійник, сказав, що персективи свої – вони набагато нижчі, за перспективи клубу.

Після цього, усі попрямували до реєстраційного контролю. Літак піднявся у небо, у 10 годині, за київським часом.

Розмовляв з футболістами, та підготував матеріал, кореспондент порталу 11na11.com –  Іван Дузь

Об duzivan -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>