Дикань: «Можна було б і дотерпіти»
Автор duzivan Дата 20.09.2012 в 11:04 | Раздел Главное, Еврокубки, Лига Чемпионов | Мнений 0

Після програшу «Барселоні» в гостях (2:3) у матчі першого туру групового турніру Ліги чемпіонів воротар «Спартака», та збірної України — Андрій Дикань висловив думку, що червоно-білі заслуговували більшого.

- У вашій біографії було багато важких єврокубкових матчів. З яким із них можна порівняти той, що пройшов на «Ноу Камп»?

- «Барселону» важко з кимось порівнювати, Це одна з кращих команд у світі. Так, вона контролювала хід гри, могла й додати, і знизити швидкість. Але, думаю, ми показали, що можемо перемагати навіть таких суперників.

- Зіграли червоно-білі дійсно гідно. Так яке ж почуття зараз переважає: досада чи задоволення?

- Все-таки досада. Вели по ходу матчу, потім рахунок був 2:2, Можна було б і дотерпіти. Не вдалося. Зробимо висновки. Адже нам ще раз зустрічатися з «Барселоною» в Москві.

- Хто з суперників доставляв вам найбільше занепокоєння?

- Виділити нікого. «Барселона» є «Барселона». В ній усі люди як на підбір, всі футболісти високого класу. Ми діяли проти них так, як домовлялися: зібрано, всі віддавалися грі повністю. Були помилки, але без них ніколи не обходиться. Якби ніхто не помилявся, не було б голів.

- У чому полягав план нейтралізації Мессі?

- Нам ще з ним грати, тому не буду розкривати всі секрети. Ось після домашньої зустрічі з «Барселоною» можна буде і розповісти.

- Розвернутися Мессі начебто не дали, швидкісний дриблінг він не демонстрував, і, тим не менш, забив два голи.

- Такий ось футболіст. Відходив пішки всю зустріч — і зробив дубль. Тому він — в «Барселоні». Не всі йому, звичайно, дозволили. Тому, напевно, і забив тільки два рази.

- Своєю грою задоволені?

- Як можна бути задоволеним, якщо команда три голи пропустила? Я задоволений, коли вдається на нуль зіграти. Навіть при поганій грі.

- У двох голах, по-моєму, ви ніяк не винні. Хіба що по першому м’ячу можуть бути питання.

- За гарячими слідами важко щось на цей рахунок сказати. Голова ще не охолола.

- Що сказав тренер у роздягальні? Йому ж знову не вдалося обіграти «Барселону».

- Не тільки йому, але і нам.

- У нього була вже 13-та спроба.

- Чортова дюжина позаду — значить, тепер будемо вигравати.

- Разом з тим ви вперше грали на «Ноу Камп».

- Як і багато хто в нашій команді. Найголовніше — треба було вийти на поле спокійними і сконцентрованими, Не думати, що граєш проти «Барселони».

- Це вдалося?

- Мені — так. І команді в цілому теж.

Іван Дузь, для 11на11.com 


Related posts

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>