Евертон перемагає валлійців
Автор malevi Дата 22.09.2012 в 16:01 | Раздел Англия, Главное | Мнений 0

Герой зустрічі — Феллайні

В 5 турі АПЛ ліверпульській клуб мав зіграти на Ліберті Стедіум. Перед матчем і Свонсі і Евертон мали у своєму активі по 7 очок і важко було визначити серед них фаворита цього матчу.

Активно розпочали «ірискі» і створили два небезпечних моменти вже в дебюті зустрічі: Анічебе та Міральяс по черзі хвилювали Ворма ударами з близької відстані. Продовжував нагнітати Евертон, куражився біля воріт суперників Пінаар та Феллайні. Результатом натиску став перший гол – подача в штрафну, Феллайні виграє боротьбу та скидає м’яча (РУКАМИ!!!) на Анічебе, який і розстріляв ворота. Після першого голу «ірискі» декілька розслабились і могли поплатитись ударами Мічу та Кі Сун Юна. Проте не забиваєш ти… забиває Евертон: після блискучого виходу із оборони в атаку забиває Міральяс (варто відзначити участь Феллайні в цій атаці).

На початку другої половини відразу розмінялись небезпечними моментаи команди: Міральяс пробиває в поперечину, удар Кі Сун Юн витаскує Ховард.
На 56 хвилині Лаудруп робить заміну (Бріттон замість Тейта), що означала на перехід в 3 захисника, проте всі карти спутало для наставника Свонсі вилучення Дайера (привів на полі всього 13 хвилин!!!) через 2 хвилини. Видалення полегшило задачу для команди Мойєса, довести матч до перемоги, з чим вона блискуче справилась. Вишнею на переможному торті «ірисок» став гол головою бельгійця Фаллайні забитий на 82 хвилині.

Свонсі — Эвертон 0:3
Голи: Анічебе, 21, Міральяс, 43, Феллаіні, 82

Свонсі: Ворм, Рангел, Тэйл (Бріттон, 54), Уілльямс, Дэвис Кі, Де Гузман, Мічу, Эрнандес (Дайер, 46), Раутледж, Грэм (Шехтер, 70)

Евертон: Ховард, Невілл, Хейтінга, Ягелка, Бэйнс, Осман, Піенаар (Овьедо, 84), Коулмен, Феллаіні (Гуйе, 84), Міральяс (Нэйсмит, 70), Анічебе

Попередження: Рангел, Ки, Мичу, Дайер — Осман

Вилучення: Дайер, 58

Підготував Любомир Малевич спеціально 11na11.com

 

 

 


Random posts

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>