Ніч великих придбань для Зеніту
Автор magistr Дата 03.09.2012 в 22:41 | Раздел Главное, Европа | Мнений 0

Хочу у всій Європі трансферне вікно вже закрито, в Росії триває дозаявка гравців. Слідом за Діарра в РПЛ перебралась ще одна зірка світового рівня. Мова йде про Халка. Вже рік не вщухали розмови про зацікавленість у ньому  провідних європейських клубів, а цього літа з’явилась інформація про зацікавленість до нього пітерського Зеніту. І нарешті ці чутки підтвердились. Пітерці офіційно оглосили про підписання контракту з бразильцем. Сума трансферу склала 40 млн євро, які будуть сплачені впродовж трьох років.

А вже за декілька годин було оголошено про перехід до лав Зеніту бельгійського півзахисника Бенфіки Аксель Вітсель. Бельгієць буде виступати під 28-м номером, а бразилець під 29-м.

Слід зазначити, що ще до оголошення про трансфер Вітселя генеральний директор клуба заявив, що клуб витратить на трансфери ще 80 млн євро. Російські вболівальники пов1зують це з придбанням Нані чи Моутіньйо.

Оновлено: Зеніт подав заявку на Лігу Чемпіонів, тож ймовірність нових трансферів знижується.

11×11

 

Об magistr -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>