Босоногий Мессі
Автор narcodyller Дата 15.10.2012 в 21:51 | Раздел Главное, Испания | Мнений 0

Вже в далекому сезоні 2004/05 років, Мессі ще був хлопчиною, який тільки почав отримувати насолоду від гри за першу команду. Тихий і сором’язливий, він був прихильником ієрархії і згоден був витрачати свій час, спостерігаючи за грою старожилів команди, намаючись дізнатись якомога більше футбольних знань. В той час, Роналдіньо та Деку були ключовими виконавцями Барселони Райкарда, тож не дивно, що ця парочка мала великий вплив у роздягальні.

Як наслідок, Лео не зводив очей з бразильців, спостерігаючи за кожним їхнім кроком. За деякий час, коли зірка аргентинця почала поступово спалахувати, він став близьким другом пари «Самбо». Мессі із задоволонням залишався після тренувань аби попрактикувати штрафні удари з Роналдіньо і довгі передачі з Деку. Їх секрет? Воно робили це босоніж!

«Під час ударів я почувався зручніше, роблячи це босими ногами, босоніж» — заявляв Мессі тоді.  І ці вправи допомогли йому, додавши його ударам додаткової потужності. Він удосконалював свої навички, вивчаючи вишукані фінти Роналдіньо, а також після тренувань змагаючись з Ель Гаучо, хто заб’є більше мертвих м’ячів.

Коли Гвардіола та Віланова прийшли до керма Барси, Мессі не тільки отримав більше свободи на полі, але й отримав всі повноваження діяти в зонах, які раніше були зарезервовані за Роналдіньо, Хаві та, за нагоди, Ето’о.

Вова «Narcodyller» Євдошенко, переклад з marca.com для 11na11.com


Related posts

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site