Фото Vol.009
Автор avtor Дата 16.10.2012 в 23:45 | Раздел Главное, Фото | 1 мнение

Фотографії…. О, так, фо-то-гра-фі-їїї) Немає спокусливішого у світі, ніж зафіксована мить, мить, що завмерла ніби за вказівкою людини, а насправді із своєї волі. Мить застигає тоді, коли хоче, і тут уже гадай — вправна та мить, чи нє. У футболі миті спеціяльні, вони, як і рапіди під час трансляції, — частина теятральної гри, котра триває за іншими правилами, хоча й залежить від спортивного рахунку!

Цікава штука, ці два перші знимки зробили в один і той самий час. Це — настрій в Динамо, що на той час було 2-ою в чемпі…

…а це — в Металі, котрий на той і нинішній час — четвертий. Про що це говорить?

Зазвичай сміються з Пепе та Роналду, а тут — рідкісний випадок: дурники радіють, наче їм пальця показали)

Ця світлино-жаба стара (15 днів), проте сум від неї актуальний… Найталановитіший чувак за десятиріччя РЕАЛЬНО пробухав свій талант.

Звісно, є інші приклади.

А це для тих, хто любить футбол, незалежно від кольору футболок! Маленький фанат гри Роні — він лишився таким на все життя, і це дуже, ду-же, ДУЖЕ рідкісний випадок!!! Грай красиво, малий!!!!

Знову Міля… Ар-ртеме, водка- яд! Пиво — це тупо! Які ще поради, панове?

У космосі теж вболівають)))

Трохи про Мессі. Він, коли хочте знати, количесс, прос то простий-простий чувачок. Вірте-ні, а він казуал. Просто вдалий напрямок життєвих шляхів зробив із нього зірку, і цей статус Лео мало лічить. Він хлопець з вулиці, простий, добрий, тощо.

Ну і цікава риса українського футболу — кого у нас найбільше люблять — питання. А кого найдужче не люблять — точно ШД) Це політична штука, проте правдива.

Avtor, 11na11.com


Related posts

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site