КПР планує підсилитися захисником Реалу
Автор volnovaha Дата 31.10.2012 в 13:51 | Раздел Главное, Трансфермаркет | 2 мнения

Прощавай, Рікардо?

Мова піде про Рікардо Карвальо. Центрбеку Реала вже 34 повних роки, очевидно, що пік його форми позаду і хоча він є дуже досвідченим та тактично грамотним гравцем, йому вже не вистачає швидкості, як для центрального захисника. Та й конкуренти португальця наразі ні чим не гірші від нього. Особливо варто відмітити Рафаеля Варана, який останнім часом є незмінним партнером Пепе у центрі оборони. Головний тренер бланкос заявив, що Карвальо є гарним захисником, прото він найстарший з тих, хто є під крилом Моуріньо: «Ситуация такова, что у нас есть много центральных защитников, причём очень хороших. Карвальо – один из них, но он самый старший из всех. У него впереди меньше активных лет в футболе, меньше прогресса и заканчивающийся контракт, который не будет продлён«.

Влітку гравець так і не покинув Мадрид, хоча він знав, що основним йому не бути. У світі цих подій лондонський КПР зацікавився Рикардо Карвальо. Клуб йде на останньому місці в АПЛ і вочевидь варто щось міняти, аби не впасти до Чемпіоншипу. Цього літа до Лондону з Мадриду перейшов Естебан Гранеро і, можливо, гарні стосунки, що склались між клубами, допожуть здійснитися і трансферу Карвальо.

Нагадаю, що португалець вже грав у Англії. 135 матчів він провів за Челсі з 2004 по 2010 роки.

volnovaha,11na11.com

 


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:
Комментраиев 2
Ваше мнение
 1. avtor:

  Цікаво. Ти звідки черпав інфу? Це якраз такий тип новини, котрого я би вітав. Ще не завадить відео, проте це на любителя, звісно))

  • volnovaha:

   Саму новость прочитал тут http://www.realmadrid.ru/news/32473/
   но полностью её передал под своё видиние, только цитату взял.

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site