Нива – Севастополь 0-2. А мало бути?
Автор vanaj Дата 31.10.2012 в 23:27 | Раздел Главное, Кубок | Мнений 0

Матч викликав значний ажіотаж серед прихильників. На матчі були присутніми близько восьми тисяч вболівальників.  Такої атмосфери тернопільський стадіон не відчував давно.

Склади команд: «Севастополь»: 45. Махновський, 2. Федорів, 33. Новак, 77. Гвініанізде, 30. Неплях, 4. Дуляй (к), 18. Левандовскі, 20. Караваєв, 34. Танчик, 8. Карноза, 17. Коваль.

Головний тренер — Олег Кононов.

«Нива»: 54. Новак, 7. Данищук, 19. Лівіцький, 4. Лазорик (к), 5. Яневич, 3. Гребинський, 17. Войтович, 6. Маткевич, 10. Антонюк, 14. Кабанов, 20. Кушка.

Головний тренер – Ігор Яворський.

З перших хвилин ПФК Севастополь заволодів ініціативою, і вже на 5 хвилині м’ячем у воротах господарів відзначився Володимир Коваль. Після передачі  зліва від Непляха замкнув Коваль, який замінив в основному складі Кузнецова.

Після пропущеного м’яча гравці господарів виконали два  навіси з флангів у штрафну, з прицілом на Кабанова та Кушку, в обох випадках захист сильніший. Через хвилину вже          Ігор Дуляй входить у штрафну, на замаху прибирає Миколу Лазорика та пробиває. Під удар вдало простиляється Олег Лівіцький.

А вже через чотири хвилини Карноза отримує м’яч на лінію штрафної. Сам! Без проблем розвертається, пробиває, та Анддрій Новак вибиває. «Нива» починає огризатись, та поки гості впевнено котролюють гру. Перший небезпечний момент Ниви Відбувся на 16 хвилині після довгого  закидання Лазорика прямо на Антонюка, той виходить віч-на-віч з кіпером, та арбітр фіксує офсайд.

«Севастополь» як ніж крізь масло проходить правим флангом у штрафну, м’яч поміж ноги захисників прослизає до Танчика і той з розвороту пробиває — Новак з зусиллями вибиває.

Другий момент  Ниви відбувся на 19 хвилині. Кушка наважується на удар з ходу метрів з 20-ти, але повз ворота.

На 22 хвилині   Танчик прострілює справа, Новак пролітає повз м’яч, на дальній штанзі Данищук не дає комусь із нападників добити у порожні ворота. А на 24 хвилині             Данищук навішує на Кабанова, тому не дають пробити, м’яч потрапляє до Антонюка. Олександр наважується на удар — прямо до рук воротареві.  На    27 хвилині                Кабанов отримує м’яч від Лазорика, потужно, не входячи у штрафну, пробиває з 20-ти метрів. Повз ворота.

А вже 28 хвилині м’яч потрапив у  руку  Левандовського. «Нива» пробиватиме штрафний з 25-ти метрів. Стадіон заводиться. Маткевич пробиває — м’яч свистить над перекладиною.

Далі йде навіс справа, Левандовскі вистрибує вище всіх, удар зблизька — Новак витягує з-під перекладини.

Перша заміна в матчі відбулась на 35 хвилині в «Ниві»: 20. Кушка — 11. Лакуста.

На 44 хвилині  п’ять гравців «Севастополя» організували вихід на трьох захисників. Караваєв на лівому краї наважується на удар-навіс — ніхто не підкориговує і м’яч летить повз ворота. Далі Лакуста обігруться з Кабановим, подача на право на Гребинського, той подає у штрафну, де на дальньому куті штрафного забули Антонюка. Удар. Воротар.

Тернополяни одразу беруться до справи після початку другого тайму. Маткевич подає штрафний зліва, Антонюк на ближнньому краї програє боротьбу і атаку закінчено.

Нива не засвоїла урок першого тайму.  Знову в самому дебюті Коваль вразив ворота господарів. На цей раз він замкнув навіс Танчика.

На 53 хвилині   Коваль виходить віч-на-віч з Новаком, кіпер тернополян впевнено грає на виході. Кутовий.

На 69 хвилині   Антонюк скидає під удар Маткевичу, той з двадцяти метрів пробиває низом — воротар у падінні фіксує. І зразу Коваль виходить віч-на-віч з Новаком, пробиває прямо в нього, Ковалю вдається пробити головою, але Новак в падінні переводить м’яч на кутовий!.

А на 75 хвилині Кабанову жорстко не дають прорватись у штрафну. Арбітр не вбачає тут порушення.

На 86 хвилині   Лакуста обійшов двох захисників на лівому фланзі. Третій його все ж зупинив.

Останній гострий момент відбувся у Севастополя на 90 хвилині. Коваль знову виходить віч-на-віч з Новаком, той у підкаті вибиває м’яч!

Ниві, незважаючи на шалену підтримку трибун, відіграти хоча б один м’яч так і не вдалося. Хіба що два дальніх удари Лакуста потривожили Махновського, але воротар Севастополя, вперше після паузи повернувся в основний склад, вже дуже хотів записати на свій актив «сухий» матч. Таким чином, в єдиній у 1/8 фіналу нішчееліговій парі перемагає більш високий за статусом суперник. Севастополь чекає чвертьфінального жеребу, сподіваючись, поза сумнівом, на рідному стадіоні дати бій прем’єр-лігових опонентам.

 

Іван Плішка спеціально для  11na11.com.


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site