15 тур. Статистичні підсумки. Збірна туру.
Автор vanaj Дата 16.11.2012 в 13:19 | Раздел Главное, Украина | 1 мнение

Збірна 15 туру за статистичною інформацією наданою InStat Football. Збірна туру визначена на основі статистичної  інформації  по кожні  позиції.

Серед шістнадцяти воротарів  задіяних  командами в турі найкращим став   Безотосний з  Чорноморця.  Він отримав найвищий індекс серед воротарів (395), при 13-и із 16-и точних передач, без пропущених м’ячів та шести відбитих ударів.  Найкращим по кількості відбитих ударів по воротах став Бандура, але притому він пропустив чотири гола, більше тільки пропустив Руденко із  запоріжського Металурга.

 

Кращим лівим захисником туру став Сантана з Чорноморця. Він заробив за матч проти Чорноморця 262 бали.  Він зроби 56 пасів (точність 77%), виграв 10 із 17 єдиноборств. Найбільше серед правих захисників передач виконав Міколюнас – 77, точних 58, тобто 75%.А найбільшу кількість точних Занєв з Волині — 60 передач.

 

Правим захисником туру став Олег Гуменюк з Таврії він заробив 266 балів. Він виконав 66 передач з них  51  точна, вигравши 16 із 23 єдиноборств, здійснивши 4 точних відбори з 6.  Найбільшу кількість передач виконав 89, точних 72. Але він виграв 7 із 15 єдиноборств, і  не здійснив жодного відбору.

 

Пару центральних захисників склали Ракицький та  Михалик.  Захисник Шахтаря набрав 387 балів, при 42 виконаних передачах  точними виявились 36. В  матчі він також виграв 7 із єдиноборств   та 2  із трьох відбори.  А захисник Динамо набрав 375 очок. Точність передач  склала 97% що є найвищим показником в турі (з 61  пасу  точними були 59). Також він виграв 10 із 13 єдиноборств та здійснив один вдалий відбір. Найбільшу кількість передач в турі виконав Сантана з Арсенала – 75 (точних 67).

 

Найкращим лівим півзахисником став Тайсон з Металіста набравши  354 бали. Він виконав у турі найбільше передач на своїй  позиції – 55, точних 47, більше точних за нього виконав Вілліан з Шахтаря.  Тайсон також виграв 5 із 13 єдиноборств, 5 із 6 обводок та здійснив 5 ударів поворотах,  двічі точно по воротах.

 

Правим півзахисником туру став Марлос, він набрав 465  балів, більше як на сто балів віддав від нього Гусєв. Марлос за матч проти Карпат виконав 69 передач,  точними виявились 59. Також виграв 6 з 11 єдиноборств , виконавши вдало 4 із 6 обводок та 1 з 2 точних ударів.

 

Пару  опорних півзахисників склали  Велозу та Тейшейра. Португалець відіграв матч з інфекцією став  одним з кращих гравців  туру, він набрав  623 бали,  виконав  80 передач, а з них точними були 70.  Також виграв  7 із 9 єдиноборств, виграв  відбори та  наніс  три удари, два з яких  в ствір, а один з них став  другим голом Мігеля в чемпіонаті.

Тейшейра набрав за матч 512  балів, зробив 43 передачі, з них 42 були точними.  Також він виграв 11 із 13 єдиноборств, зроби  три вдалих відбори та завдав одного удару,  який   і  виявився голом.

Найбільшу кількість передач в турі виконав Чако Торес – 90, з них   точних 83.   Найчастіше  у  єдиноборства вступав  Денис  Гармаш – 36, але виграв 17.

 

 

Кращим атакуючим півзахисником  став  Мхітарян.  Він набав 619  балів,  при  виконаних  49  передачах, з яких точними виявились  40.  Також він виграв 61%  єдиноборств, виконав вдало дві обводки та  завдав  п’ять ударів, з них 4 у ствір і забив два голи.

 

Найкращим гравцем туру  став нападник  Динамо  Ідейе Браун  набравши 633  бала,  виконав 28 передач,  точних  22.   Виграв 9  з  18  єдиноборств  і завдав  3 удари по воротах, два з яких стали голами.

 

Іван Плішка спеціально для  11na11.com.


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site

купить диплом университета купить аттестат купить диплом магистра купить диплом о среднем образовании http://diplomsagroups.com купить диплом университета купить диплом в москве https://gosznac-diploma.com/ купить диплом автомеханика купить аттестат купить диплом в москве купить диплом с реестром цена москва купить аттестат https://russian-diplom.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом университета http://rudiplomirovanie.com где купить диплом с реестром купить диплом магистра http://aurus-diploms.com купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://premiums-diploms.com купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом о среднем специальном https://diplomansy.com диплом купить с занесением в реестр москва купить диплом в москве купить диплом о среднем специальном купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом специалиста https://diploms-asx.com купить диплом с реестром цена москва купить аттестат за 11 класс http://free-diplommi.com купить диплом пту с занесением в реестр купить диплом о высшем образовании http://diplomrussian.com купить диплом с занесен ем в реестр купить диплом техникума купить диплом магистра купить диплом колледжа с занесением в реестр купить диплом вуза купить свидетельство о рождении купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом колледжа https://rudiplomisty24.com/ купить диплом с занесением в реестр купить диплом фармацевта https://russiany-diploman.com/ купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://diplomsy-landsy24.ru/ купить диплом с реестром цена москва купить диплом о высшем образовании https://anny-diploms.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом вуза https://kyc-diplom.com купить диплом с реестром цена купить диплом о среднем образовании http://diploms-service.com куплю диплом техникума реестр купить диплом института купить аттестат за 9 класс купить диплом с внесением в реестр купить диплом в москве https://diplomy-grup24.com/ купить диплом высшем образовании занесением реестр купить диплом нового образца купить диплом в СПБ купить диплом с занесением в реестр цена купить диплом ссср https://diplomansy.com/attestat-za-9-klassкупить диплом пту с занесением в реестр купить диплом вуза купить диплом в екатеринбурге купить диплом техникума с занесением в реестр где купить диплом где можно купить диплом о высшем образовании купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом бакалавра купить свидетельство о браке купить диплом техникума с занесением в реестр купить свидетельство о рожденииhttps://education-ua.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом о высшем образовании купить диплом медсестры купить диплом с занесением в реестр отзывы купить аттестат за 9 класс https://diplomiki.com купить диплом с реестром купить диплом https://diploms-goznak.com купить диплом с занесен ем в реестр
купить диплом магистра
https://aurus-diplomany.com
купить диплом магистра
купить диплом института
https://russiany-diplomana.com
купить диплом автомеханика
купить диплом техникума
купить аттестат за 11 класс
купить диплом магистра
купить аттестат за 9 класс
https://premialnie-diplomas.com
где купить диплом
где купить диплом
https://lands-diplomy.com
купить диплом специалиста