Коли нема що казати, кажуть «це футбол»…
Автор ohrim Дата 08.11.2012 в 00:30 | Раздел Главное, Еврокубки, Лига Чемпионов | 1 мнение

«Шахтар» програв. У дуже цікавому, динамічному матчі на полі «Челсі» гірники виявилися слабкішими за своїх куди більш іменитих суперників. Хоча «слабкішими» — це не є відображенням гри, це лише результат протистояння двох рівних за класом команд.

Не так давно я писав, що не вірю в силу «Шахтаря». Тепер мені здається, що я помилявся. «Кроти» дійсно є командою європейського рівня. І сьогоднішній матч ще раз це підтвердив.

Єдине, чого сьогодні не вистачило донеччанам, це ДОСВІДУ. Впевненості у своїх діях під час оборони власних воріт. Фактично, Ракицький (у першому випадку) з Пятовим (у другому) своїми «дитячими» помилками привезли два м‘ячі шахтарям. Однак, команда Луческу щоразу і досить швидко відігравалася, а також мала можливості перемагати. Вілліан ще раз довів, що вартий тих грошей, які Абрамович не заплатив Ахметову літнім трансферним вікном.

Якщо не забиваєш ти, то забивають тобі. Футбольне правило спрацювало і сьогодні. Спрацювало не на нашу користь. На останніх доданих арбітром секундах Віктор Мозес, який вийшов на заміну десять хвилин тому, головою надіслав привіт Пятову.

«Челсі» перемагає і наздоганяє «Шахтар». Тепер Містера вже не влаштує нічия з «Юве». Треба перемагати італійців. Це поза всяких сумнівів по силах «кротам». Аби тільки грубих помилок запобігти.


Related posts

SELECTORNEWS

Об - юрист, мечтатель, оптимист и, может быть, спортивный журналист )

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site