Адріано світить 10 років без футболу?
Автор legolas Дата 21.11.2012 в 22:29 | Раздел Главное, Еврокубки | 2 мнения

Новина про те, що УЄФА збирається покарати нападника донецького Шахтаря Луіса Адріано, за гол забитий після розіграшу спірного м’яча стала черговим приводом для українським вболівальників по жбурляти один в одного лайном на інтернет-сторінках.

Хтось виправдовує Адріано, хтось погоджується з позицією УЄФА, а хтось починає переводити стрілки – «Подивився я б на вас, якщо б гравець Вашої команди так забив» — і таке інше….

В матеріалі про можливе покарання Адріано говориться про статтю 5 Дисциплінарного регламенту. Проте більшість Інтернет-коментаторів навіть не знають, про що йде мова в тій самій статті. Тож давайте поглянемо на неї.

Отже, стаття 5 Дисциплінарного регламенту знаходиться в його Першій частині (Дисциплінарне право), розділ А (загальні положення). Сама стаття називається – Норми поведінки.

Перший розділ статті носить загальні положення та добре характеризує, про що саме тут йтиме мова.

1. Асоціації-члени, клуби, а також їх гравці, офіційні особи і члени повинні поводитися відповідно до принципів лояльності, порядності та спортивного духу.

В другому розділі статті вже говориться про приклади порушення норм.

a) Хто займається або намагається зайнятися активним або пасивним хабарництвом і/або корупцією;

b) Чиє поведінка є образливим або будь-яким іншим чином порушує основні правила пристойної поведінки;

c) Хто використовує спортивні заходи для маніфестацій неспортивного характеру;

d) Чиє поведінку накликає погану славу на футбол як на вид спорту і на УЄФА зокрема;

e) Хто не виконує рішень і директив Органів відправлення правосуддя;

f) Хто не виконує інструкції судді або делегата;

g) Хто винен у пізній явці або неявці на матч;

h) Кому ставиться в провину переривання або скасування матчу або хто відповідальний за те, що матч був перерваний або скасований;

i) Хто вносить в матчевий протокол гравця, який не має права грати;

j) Хто здійснює будь-яку інше дію, яка може надати негативний вплив на хід і або результат матчу.

Із вище названих пунктів найбільше під дію Адріано підходять пункти d) та j) статті 5. Яке покарання за це може отримати Адріано? Чесно – не знаю. Бо подібних випадків не пригадую. Та в цьому немає нічого дивного, бо навіть досвідчені арбітри не пригадують таких випадків. Так, данський арбітр Клаус Бо Ларсен відзначив, що нічого подібного за свою 30-річну кар’єру в якості арбітра не бачив.

Останній досить гучний скандал та покарання, яке отримав його учасник саме за порушення статі 5 Дисциплінарного регламенту УЄФА пов’язаний з порушенням етичних і спортивних принципів УЄФА. Покарано було мальтійського футболіста Кевіна Саммута. Його відсторонили від будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом на ДЕСЯТЬ РОКІВ! Але провина Кевіна була більш значною – під час розслідування відбіркової зустрічі до чемпіонату Європи, яка відбулась у червні 2007 року між мальтійцями та норвежцями (останні на власному полі розгромили збірну Мальти 4:0) було доведено, що Саммут має причетність до спроби маніпуляції результатом матчу. Завершено розслідування було у серпні 2012 року.

Звісно, Адріано таке суворе покарання навряд чи чекає, та все ж таки на гальмах цей випадок УЄФА навряд чи спустить та доведе справу до кінця. Особливо зважаючи на те, як сам гол прокоментували провідні світові футбольні видання.

Іспанська Marca: «Шахтар» не дружить із фейр-плей «.

Італійська La Gazzetta dello Sport: «Шахтар», що ти робиш? «. Гол Луїса Адріано — найгірший момент футбольного вечора в Лізі чемпіонів».

Французький L’equipe в онлайн-трансляції матчу називає вчинок бразильця «неймовірно ганебним», а подальші події резюмує як незнання українцями суті фейр-плей.

Німецький Bild: «Гол-шахрайство в Лізі чемпіонів».

Микола Білоногов (legolas), http://11na11.com, (цитати футбольної преси взяті з сайту http://rus.newsru.ua)


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:
Комментраиев 5
Ваше мнение
  1. Светлана:

    Дисквалифицировали всего на одну игру. А статья хорошая — объясняется все по регламенту, а не то что на других сайтах просто сказали про 5 статью и все.

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site

купить диплом университета купить аттестат купить диплом магистра купить диплом о среднем образовании http://diplomsagroups.com купить диплом университета купить диплом в москве https://gosznac-diploma.com/ купить диплом автомеханика купить аттестат купить диплом в москве купить диплом с реестром цена москва купить аттестат https://russian-diplom.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом университета http://rudiplomirovanie.com где купить диплом с реестром купить диплом магистра http://aurus-diploms.com купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://premiums-diploms.com купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом о среднем специальном https://diplomansy.com диплом купить с занесением в реестр москва купить диплом в москве купить диплом о среднем специальном купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом специалиста https://diploms-asx.com купить диплом с реестром цена москва купить аттестат за 11 класс http://free-diplommi.com купить диплом пту с занесением в реестр купить диплом о высшем образовании http://diplomrussian.com купить диплом с занесен ем в реестр купить диплом техникума купить диплом магистра купить диплом колледжа с занесением в реестр купить диплом вуза купить свидетельство о рождении купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом колледжа https://rudiplomisty24.com/ купить диплом с занесением в реестр купить диплом фармацевта https://russiany-diploman.com/ купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://diplomsy-landsy24.ru/ купить диплом с реестром цена москва купить диплом о высшем образовании https://anny-diploms.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом вуза https://kyc-diplom.com купить диплом с реестром цена купить диплом о среднем образовании http://diploms-service.com куплю диплом техникума реестр купить диплом института купить аттестат за 9 класс купить диплом с внесением в реестр купить диплом в москве https://diplomy-grup24.com/ купить диплом высшем образовании занесением реестр купить диплом нового образца купить диплом в СПБ купить диплом с занесением в реестр цена купить диплом ссср https://diplomansy.com/attestat-za-9-klassкупить диплом пту с занесением в реестр купить диплом вуза купить диплом в екатеринбурге купить диплом техникума с занесением в реестр где купить диплом где можно купить диплом о высшем образовании купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом бакалавра купить свидетельство о браке купить диплом техникума с занесением в реестр купить свидетельство о рожденииhttps://education-ua.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом о высшем образовании купить диплом медсестры купить диплом с занесением в реестр отзывы купить аттестат за 9 класс https://diplomiki.com купить диплом с реестром купить диплом https://diploms-goznak.com купить диплом с занесен ем в реестр
купить диплом магистра
https://aurus-diplomany.com
купить диплом магистра
купить диплом института
https://russiany-diplomana.com
купить диплом автомеханика
купить диплом техникума
купить аттестат за 11 класс
купить диплом магистра
купить аттестат за 9 класс
https://premialnie-diplomas.com
где купить диплом
где купить диплом
https://lands-diplomy.com
купить диплом специалиста