Новації Карпат!
Автор vadimsmila Дата 19.11.2012 в 22:01 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | Мнений 0

Львівські Карпати ось уже в котрому матчі показують бійцівські якості та характер, а найголовніше прогрес. Прогрес у грі видно неозброєним оком. Ніколай Костов підіймає мертвого з могили. Останні матчі яскраве тому підтвердження — перемоги над Металістом в КУ(2:1), Кривбасом(6:0) та Волинню(2:0) в чемпіонаті. Осічка відбулася тільки у Харкові(2:1), але це навіть схоже більше на реванш. Все ж таки з Металістом поки, що важкувато тягатися нинішнім Карпатам. Та потрібно зауважити, що команда має 5-й за вартістю склад в УПЛ( за оцінкою transfermarkt.de). Тому потрібно перебиратися з 14 сходинки ближче до Єврокубкової зони, потенціал для цього існує.

Тренер карпатівців, як досвідчений тактик і стратег швидко оцінивши ситуацію в клубі вніс цікаві корективи у склад.

По-перше налагодив атакувальну міць. Два нападники та 2-3 гравців атакувального плану, які не цураються чорнової роботи в захисних діях команди та полюбляють йти вперед.

По-друге тренер потроху допускає в основу та випробовує найближчий резерв. Так, як у матчі з Кривбасом дозволив вийти молодим Загідуліну(напад), Озарківу(півзахист), Жовтяку(захист)- усім трьом по 20 років. Тобто йде робота не тільки на отримання миттєвого результату, а й будується команда з майбутньою перспективою.

Ксьонз

По-третє — котрий матч поспіль дає про себе знати найталановитіший випускник динамівської академії (гравці 1987р.н.) – Павло Ксьонз. Переведений з зони лівого хава на правий край захисту він підключався до атак команди вмикаючи свою швидкість та техніку – терзав лівий фланг суперників у останніх матчах. Він нікого вам не нагадує на тій позиції в Карпатах? Артем Федецький теж до Карпат був гравцем групи атаки і саме в Карпатах його поставили на фланг захисту і там він розкрився як швидкий агресивний крайок направлений на вибухові контратаки. З цим Ксьонз справляється наразі просто чудово!

З минулого в майбутнє, від складного до простого, від старого до нового — футбол розвивається завдяки новаціям, що проходять нині у Карпат зі Львову!

Галущенко Вадим для http://11na11.com/


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site