Пірло: «Майже перейшов до Челсі»
Автор volnovaha Дата 19.11.2012 в 14:18 | Раздел Интервью | Мнений 0

Нещодавно 33-річний плеймекер сбірної Італії сказав, що міг опинитися у Челсі, якби пішов за своїм тренером Карло Анчелотті.

Саме у цей вівторок Андреа матиме змогу зіграти проти Челсі. У передмові до матчу півзахисник і повідав про цю істрорію. Пірло зізнався, що у той час його клуб Мілан заблокував трансфер плеймейкера до Англії.

Пряма мова: «Я вже було почав вести переговори із Челсі, але Мілан одразу їх зупинив. Коли Анчелотті пішов до них, ми залишились з ним на зв’язку і залишаємось зараз, коли він очолює ПСЖ»

На питання чи можливий ще його трансфер у АПЛ Пірло відповів: «Можливо, хто знає? Я не можу знати, що станеться у майбутньому. Ти ніколи не знаєш що буде, я маю ще два роки контракту из Ювентусом. Мені подобається англійський футбол. Там є багато цікавих команд, які грають у досить агресивний футбол. За цим цікаво дивитись.»

Але ж уявіть собі, якби тоді Пірло перейшов у Челсі? Яка була б епічна зв’язка у центрі — Пірло та Лемпард!

А зараз насолодіться грою Маестро Андреа…

volnovaha, 11na11.com. за матеріалами гол.ком

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site