Сім! Багато чи мало?
Автор legolas Дата 20.11.2012 в 16:06 | Раздел Главное, Украина, Чтиво | 2 мнения

Київське Динамо розпочинає анонсовану чистку рядів. На трансфер буде виставлено сім гравців – таку інформацію надає авторитетний http://football.ua.

На жаль, чистки в київському Динамо мають перманентний характер. Ця вже не перша. Остання масована була у перший прихід Юрія Сьоміна. Тоді команду залишило чимало гравців – насамперед, бразильського легіону, бо, за різноманітною інформацією, саме вони вносили розгардіяш у командний дух та підривали моральний настрій команди.

Тепер очкується чергова чистка. Проводитись вона буде меньше ніж через півроку після найбільш гучної трансферної кампанії киян.

Отже, за інформацією сайту http://football.ua наступного трансферного вікна Динамо покинуть Бетао, Леандро Алмейда, Мілош Нинкович, Айїла Юссуф, Бадр ель-Каддурі, Лукман Аруна та Раффаель.

Давайте спробуємо проаналізувати – сім виставлених на трансфер це багато чи мало для нинішнього Динамо і кого з них можна було б залишити, а кого, навпаки, додати до списку виставлених на продаж. Для цього скористаємося офіційним сайтом клубу та братимемо до уваги розподіл гравців між основним, молодіжним та дублюючим складом так, як наведено саме там (http://www.fcdynamo.kiev.ua/team/dynamo/players/). Спочатку на думці було скористатися складом команди, опублікованим на сайті УПЛ, але потім від цієї думки довелося відмовитись. Чому? А ви самі здогадайтесь і у якості підказки наведу посилання — http://www.fpl.ua/ukr/clubs/134/.

Поки що не будемо розглядати кандидатури тих гравців, яких начебто вже точно продаватимуть. Підемо по позиціях.

Воротарі.

Зараз в основному складі налічується чотири воротаря. Олександр Шовковський та Максим Коваль поперемінно виборюють право захищати ворота команди. Є ще Денис Бойко та Артем Кичак. Перший з них досить непоганий воротар і міг би з успіхом захищати ворота фактично будь-якої команди прем’єр-ліги. Наприклад, «Металіста», якому воротар-українець потрібен аж пищить. Зважаючи, що за пост номер один Денис поки що боротись не може та навряд чи зможе – йому варто все ж таки змінювати команду. Можливо, він чекає, коли завершить кар’єру Олександр Шовковський – тоді шансів стати основним у нього буде значно більше.

Артем Кичак може бути лише третім номером. Якщо його це задовольнить на всю кар’єру, то хлопець, не хапаючи зірок з неба, може спокійно забезпечувати свою родину та своє майбутнє.

Нагадаємо, є ще Станіслав Богуш, по троє воротарів в молодіжному та дублюючому складі. Тож, як мінімум одному – скоріше за все Богушу – доведеться покинути команду. Доля Бойка залежатиме в першу чергу від того, коли саме планує завершити кар’єру Сашо.

Хто на вихід? (тут та далі – припущення автора) Станіслав Богуш та Артем Кичак.

Захисники.

В наведеному вище переліку «Сімох на вихід» є троє захисників – Алмейда, ель Каддурі та Бетао. Всього у основному складі значиться шестеро беків – це орендований Тайво, Даніло, Михалик та Хачеріді.

Захист – одна із найбільш проблемних ланок нинішнього Динамо. Михалик вже давно не такий надійний та впевнений, як у 2008, коли, говорять, навіть Мілан ним цікавився. Алмейда – то взагалі випадкова людина. Хачеріді хоч і став більш холоднокровним, але ще не надто стабільним. Виникають питання і до Даніло. Покладалось чимало надій на Тайво, але той їх поки що не виправдовує.

Отже, Алмейду необхідно продавати обов’язково. Бетао? Дивний вибір менеджменту клубу. На мій погляд, це один із найстабільніших оборонців киян, який хоч і полюбляє грати у центрі, досить впевнено закривав правий край захисту.

Тайво, зважаючи, що буквально сьогодні з’явилась інформація про успішне завершення перемовин між Києвом та Полтавою з приводу трансферу Селіна, напевне вже взимку повернеться до Мілану. Хоча ці два гравці відрізняються за манерою гри – Тайво більш налаштований на атаку та проходи по бровці, а Селін віддає перевагу грі на своїй половині поля.

Незважаючи на всі проблеми Михалика – він повинен залишитись у команді. Про Хачеріді й мова не йде. Він під очищення точно не попадає. Лише у тому разі, якщо його захоче купити якийсь західний клуб та запропонує гарні умови Динамо та самому Євгену, його можна буде відпустити з команди.

Даніло? На думку автора – позиція правого захисника потребує підсилення. І негайного. Необов’язково продавати Даніло – бразильця можна залишити у якості запасного.

Бадр ель Каддурі – персона, яка вже не потрібна Динамо. Непоганий гравець, але весь час його перебування у клубі перманентно виникали питання необхідності марокканця.

Остаточно прощатись потрібно й з македонцем Поповим. Ще один футболіст дещо загадковий. Чи та загадковість у його діях з’явилась лише після приходу до Динамо?

Хто із молодіжки чи дубля може зараз підсилити захисну лаву основного складу? Ну точно не Допілка – гравцеві вже 26 і теж пора йти до іншої команди, якщо є бажання себе реалізувати. Все ж таки – це не воротар, який може всю кар’єру відсидіти другим чи третім номером без особливих амбіцій стати першим.

Незрозумілий прихід Ягодинскиса – навіщо купувати ще одного гравця, якщо своїх подібних у дублі вистачає. Напевне, це один із останніх трансферів Динамо, яке воно полюбляло робити у минулому – купувати гравців начебто на перспективу, проте ті нічим не краще були за футболістів з дубля. Ягодинскис виглядає саме таким футболістом.

Із молодих футболістів на свій шанс вже заслуговують Антон Братков та В’ячеслав Лухтанов. Ще пару років тому можна було б підпускати до основи Темура Парцванію, проте зараз той орендований. Якщо цим хлопцям не давати грати, не підпускати їх до основи, то їх може чекати доля й інших поколінь молодих футболістів Динамо, які так ніде й не заграли толком.

Ну і звісно у такому разі підсилення потрібно обов’язкове. Можливо, окрім Селіна взяти ще одного вже «дорослого» гравця. Цього може вистачити для організації оборони Динамо.

Хто на вихід? Ель Каддурі, Алмейда, Допілка, Ягодинскис, Попов, Тайво.

Півзахист. Достатньо укомплектована лінія команди. У переліку «Сімох на вихід», який подає сайт http://football.ua/ троє півзахисників – Юссуф, Нінкович та Аруна.

В основному складі на сайті Динамо значиться 12 півзахисників – не так й багато, зважаючи, що останній час кияни грали у п’ять хавбеків та одного нападника.

Мігель Велозу без сумніву повинен залишатись. Йому по силам стати лідером команди, тим гравцем, навколо якого буде будуватись нове Динамо. Хочеться сподіватись, що його не чекатиме доля Карлоса Корреа та інших, хто відразу після приходу видавав блискучу гру, а потім «скисав» у Києві.

Огнем Вукоєвич останнім часом виглядає не зовсім впевнено. Колись основний опорний команди, незмінний. Зараз ситуація вже далеко не та.

Адмір Мехмеді так і не заграв у свою силу. Хлопець більше мається, чим грає. Хоча він аж занадто перспективний. Залишається сподіватись, що чистка Динамо піде йому на користь та він не втратить у Києві кращі роки. Його ставлять на безліч позицій та не дають проявити на його улюблений – атакуючого центрального півзахисника. Те що це дійсно гарний гравець говорить зацікавленість у послугах Адміра італійського Лаціо, який хоче придбати швейцарця не зважаючи на відсутність у нього достатньої ігрової практики.

Сергію Рибалці вже виповнилось 22. Не такий вже й юний вік, як для футболіста. Проте справжнього шансу проявити себе у Сергія й досі не було. Тож йому потрібно самому ініціювати розмову з керівництвом клуба та тренером, аби з’ясувати свої перспективи. Якщо його не бачать в основі, а лише на підміні – час від часу – то хлопцеві варто змінити клуб.

Денис Гармаш вже по праву є основним гравцем команди. Відданий справі та клубу, перспективний. У нього є ще куди рости та розвиватись. Якщо дійсно схоче – то років через 10-12 буде однією із легенд клубу.

А ось Олег Гусєв вже є легендою Динамо української доби. На жаль, чимало втратив через травми. Можливо, саме з-за них так і залишився в Києві. Навряд чи ним вже серйозно зацікавляться західні клуби. Проте Динамо може принести ще чимало користі.

Не заграв у повну силу поки що й Ніко Кранчар. Причини потрібно шукати Олегу Блохіну та гравець це дійсно гарний. Клубу потрібний.

Дивно, чому так мало шансів дається Андрієві Богданову. Його хоч зараз в основу. Питання лише – замість кого. Та цю проблему знову ж таки доведеться вирішувати Блохіну. Можливо, Андрієві, як і Рибальці варто самому спробувати з’ясувати своє майбутні перспективи у команді та від цього вже йти – залишатись чи ні.

Лукман Аруна — одна з тих постатей, яка повинна покинути Динамо. Його гра нагадує якусь незграбність та незрозумілість – рухів, пасів, ударів. Складається враження, що хлопець й сам не знає в що він грає та за яку з двох команд, що в цей час перебувають на полі. Після свого приходу спочатку награвався у основі, потім випав з неї. Поскаржившись на це навесні, знову отримав місце у складі, а потім знову випав з нього. В останніх матчах отримав, здається, останній шанс, яким так і не скористався.

Мілош Нінкович, на жаль, швидше за все вже вичерпав себе у Динамо. Навряд чи у нього буде серйозний шанс ще раз проявити себе. До того ж, часто травмується.

Айїла Юссуф – ще один «кришталевий» футболіст, який давно не грає так, як колись починав, повністю закривши самого Тотті.

Дуду – зрідка виходить на поле, та проявити себе також має не дуже багато шансів. Чи то не встигає, чи то ще є якісь причини. Здається, остаточно його доля буде вирішена після перших зборів команди.

Можливо, з оренди повернеться Олександр Алієв та чи матиме шанс – питання.

Хто може підсилити команди з дубля та молодіжки. Потрібно вирішити – Владислав Калітвєнцев перспективний та талановитий чи ні. Якщо так – то переводити його до основи і поступово давати все більше і більше часу. Якщо ні – то влаштувати долю хлопця в іншому клубі.

Це ж стосується і болівійця Дієго Суареса, який понині є наймолодшим футболістом, що грав у Кубкі Лібертадорес (15 років) та якого Динамо вирвало з рук Челсі. Болівійцу вже 20 та жодного реального шансу пробитись у основу не було. Тут вже пригадаєш, скільки начебто молодих та перспективних затягнуло болото дубля Динамо та поспівчуваєш хлопцеві.

Віталій Буяльский та Олександр Цибульській також заслуговують хоча б уваги з боку тренерського штабу Динамо. Є й інші.

Хто на вихід?   Однозначно – Аруна, Нінкович, Юссуф. Продавати потрібно й Алієва. Вік, характер, постійні скандали. Під питанням Рибалка. Можливо все ж таки потрібно продати й Вукоєвича та дати шанс тому ж Богданову. Якщо вирішать продати Мехмеді – відкрити дорогу до основного складу Калітвєнцеву. Розібратись із Бертольо. Якщо залишати – то давати грати. Якщо ні – то продавати остаточно.

Нападники.  

У списку «Сімох на вихід» є тільки один нападник – Раффаель. Всього у основному складі значиться шість нападників. Проте Динамо чомусь грає лише в одного. Можливо, Блохін змінить тактику та побудування команди. До того ж, із шести нападників один – Ярмоленко – грає скоріше у півзахисті, хоча можливо його потрібно перевести у напад та грати у два форварда.

Андрій Ярмоленко цієї осені виглядає невпевнено. Проте він точно не попаде під чистку. Команду покине лише у тому разі, якщо його захоче придбати серйозний західний клуб. Буде пропозиція – варто продавати та не торгуватись. Інакше Динамо втратить і гроші, і гравця, який потім перестане розвиватись – прикладів цього чимало.

Артем Мілевський навряд чи колись знову зможе стати основним нападником. Хочу помилятись, але …. Найбільш талановитий футболіст десятиріччя так повністю й не реалізував себе.

В Україні він навряд чи зможе знайти собі команду. Зацікавленність турецьких клубів поки що більше декларативний. Та й чи зможе він грати в інших клубах і чи не спричинить перехід апатію до футбола та більше прагнення вести не притаманний футболісту спосіб життя? Здається, кар’єр Артема поступово згасає. Дуже прикро.

Браун Ідейє забиває лише періодами. Так було, коли прийшов. Так є і цієї осені. Проте забиває. Це головне.

Марко Рубен не дуже забивний форвард. Мав шанси проявити себе. Не багато, але мав. Не проявив. Здається, що останні матчі команди, в яких Рубен з’являвся на полі, як раз і були тією останньою перевіркою. Можливо, взимку також буде шукати новий клуб.

Артем Кравець – однозначно продавати. І ніякі родинні зв’язки не повинні залишати його у команді.

Раффаель в списку тих, кого начебто збираються продавати. Цілком резонно. Взагалі незрозуміло, навіщо його купували. Він також, мабуть, не зрозумів, що після приїзду до Києва життя не кінчається і грати у футболу тут також потрібно.

Молодіжка та дубль. Тут є чимало тих, кому за 20. Серед них також потрібно провести чистку. В першу чергу це стосується Теміле. Хто може підсилити основу? Звісно, багато надій покладають на 18-ти річного Хльобаса.

Хто на вихід? Раффаель, Кравець, Теміле. Можливо Мілевський та Рубен. При цьому – придбання ще одного форварда та шанс молодим гравцям.

Отже, в цілому у нас вийшло 15 гравців, яких потрібно продавати обов’язково. Ще кілька – під питанням. Тож чистка дійсно потрібна масштабна. Олегу Блохіну після важкої хвороби доведеться тяжко та нервово працювати, вирішуючи долю окремих гравців та команди в цілому.

Можливо, чистку потрібно провести і у менеджменті клубу. Та це питання вже до Ігоря Суркіса.

Микола Білоногов (legolas) спеціально для http://11na11.com


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:
Комментраиев 2
Ваше мнение
 1. Руслан:

  помилок забагато! І ще підкажіть будь ласка, які саме родинні зв’язки має Кравець?

  • legolas:

   Дякую за увагу. матеріалу завжди потрібне свіже око:)
   Кравець одружений на донці одного з віце-президентів Динамо

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site

купить диплом университета купить аттестат купить диплом магистра купить диплом о среднем образовании http://diplomsagroups.com купить диплом университета купить диплом в москве https://gosznac-diploma.com/ купить диплом автомеханика купить аттестат купить диплом в москве купить диплом с реестром цена москва купить аттестат https://russian-diplom.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом университета http://rudiplomirovanie.com где купить диплом с реестром купить диплом магистра http://aurus-diploms.com купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://premiums-diploms.com купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом о среднем специальном https://diplomansy.com диплом купить с занесением в реестр москва купить диплом в москве купить диплом о среднем специальном купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом специалиста https://diploms-asx.com купить диплом с реестром цена москва купить аттестат за 11 класс http://free-diplommi.com купить диплом пту с занесением в реестр купить диплом о высшем образовании http://diplomrussian.com купить диплом с занесен ем в реестр купить диплом техникума купить диплом магистра купить диплом колледжа с занесением в реестр купить диплом вуза купить свидетельство о рождении купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом колледжа https://rudiplomisty24.com/ купить диплом с занесением в реестр купить диплом фармацевта https://russiany-diploman.com/ купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://diplomsy-landsy24.ru/ купить диплом с реестром цена москва купить диплом о высшем образовании https://anny-diploms.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом вуза https://kyc-diplom.com купить диплом с реестром цена купить диплом о среднем образовании http://diploms-service.com куплю диплом техникума реестр купить диплом института купить аттестат за 9 класс купить диплом с внесением в реестр купить диплом в москве https://diplomy-grup24.com/ купить диплом высшем образовании занесением реестр купить диплом нового образца купить диплом в СПБ купить диплом с занесением в реестр цена купить диплом ссср https://diplomansy.com/attestat-za-9-klassкупить диплом пту с занесением в реестр купить диплом вуза купить диплом в екатеринбурге купить диплом техникума с занесением в реестр где купить диплом где можно купить диплом о высшем образовании купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом бакалавра купить свидетельство о браке купить диплом техникума с занесением в реестр купить свидетельство о рожденииhttps://education-ua.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить аттестат за 9 класс https://diplomiki.com купить диплом с реестром купить диплом https://diploms-goznak.com купить диплом с занесен ем в реестр
купить диплом магистра
https://aurus-diplomany.com
купить диплом магистра
купить диплом института
https://russiany-diplomana.com
купить диплом автомеханика
купить диплом техникума
купить аттестат за 11 класс
купить диплом магистра
купить аттестат за 9 класс
https://premialnie-diplomas.com
где купить диплом
где купить диплом
https://lands-diplomy.com
купить диплом специалиста
купить диплом кандидата наук
https://okdiplom.com/
купить диплом фармацевта
https://nsk-diplom.com/
купить аттестат за 11 класс
https://ry-diplom.com/
купить диплом бакалавра
https://diploms-vuza.com/
купить диплом университета
https://diplom-bez-problem.com/
купить диплом бакалавра
https://kazdiplomas.com/
купить диплом техникума
https://diplomoz-197.com/
купить диплом о среднем специальном
https://kupit-diplomyz24.com/
купить диплом фармацевта
https://prodiplome.com/
купить диплом в москве
https://diplom5.com/
купить свидетельство о рождении
https://10000diplomov.ru/
купить диплом в москве
https://1magistr.ru/
купить диплом врача
https://diplom-insti.ru/
где купить диплом
https://kdiplom.ru/
купить свидетельство о браке
https://diplom45.ru/
купить диплом в москве
https://diplom-zakaz.ru/
купить диплом колледжа
https://peoplediplom.ru/
купить диплом о среднем специальном
https://diplom-profi.ru/
купить диплом вуза
https://bisness-diplom.ru/
где купить диплом
https://kupite-diplom0024.ru/
купить диплом о среднем специальном
купить свидетельство о браке
https://ru-diplomirovans.com/
купить диплом университета
https://ru-diplomirovana.com/
купить диплом о среднем специальном
https://lands-diplomx.com/
купить диплом института
https://lands-diplomix.com/
купить диплом университета
https://diplomx-grups.com/
купить диплом университета
https://originality-diplomx.com/
купить диплом техникума
https://diplomix-grupp.com/
купить диплом техникума
купить диплом в москве
https://rudiplomirovany.com
купить диплом кандидата наук
https://premialnie-diploms.com
купить диплом автомеханика
https://diplomans-doc.com
купить диплом бакалавра
https://russiany-diplom.com
купить диплом о среднем специальном
https://diplomy-gruppa.com
купить диплом института
https://rudiplomis.com
купить диплом техникума
https://rudiplomisty.com/
купить диплом
https://lands-diploms.com
купить диплом в москве
купить диплом специалиста
https://originality-diplomiki.com
купить диплом нового образца
https://russdiplomag.com
купить диплом института
https://rudiplomisty.com
купить диплом
https://premialnie-diplomany.com
купить диплом автомеханика
https://frees-diplom.com
купить диплом университета
https://gosznac-diplomy.com
купить свидетельство о браке
https://diploms-originalniy.com
купить диплом
https://lands-diploms.com
купить аттестат за 9 класс
http://diploman-spb24.com
купить диплом техникума
http://kazdiplom.com
где купить диплом
http://volga-diplomy.com
купить диплом нового образца
https://originality-diploman.com
где купить диплом
купить диплом
https://originality-diplomx24.com
купить диплом техникума
https://originality-diploms24.com
купить диплом института
https://originality-diploma24.com
купить диплом вуза
https://originality-diploman24.com
купить дипломы о высшем
https://originality-diplomans24.com
купить диплом врача
https://originality-diplomik24.com
купить диплом ссср
https://originality-diplomix24.com
купить аттестат за 9 класс
https://originality-diplomas24.com
купить диплом университета
https://originality-diplomiks24.com
купить аттестат
https://originality-diplomiki24.com
купить диплом врача
купить диплом автомеханика
https://ru-diplomirovan.com
купить аттестат
www.ru-diplomirovany.com
купить диплом автомеханика
www.ru-diplomirovanay.com
купить диплом о среднем специальном
http://www.ru-diplomirovannie.com
купить диплом о высшем образовании
http://www.rudiplomir.com
купить диплом бакалавра
rudiplomirs.com
где купить диплом
www.rudiplomira.com
купить свидетельство о браке
rudiplomiry.com
где купить диплом
https://rudiplomiru.com
купить свидетельство о рождении
https://ab-diplom24.ru
купить диплом о среднем образовании
www.diplomexpress24.ru
купить диплом в москве
купить диплом вуза
premialnie-diploms24.com
купить диплом института
https://premialnie-diplomy24.com
купить диплом автомеханика
https://premialnie-diplomas24.com
купить диплом бакалавра
www.premialnie-diploman24.com
купить диплом магистра
https://premialnie-diplomx24.com
купить диплом специалиста
https://premialnie-diplomix24.com
купить диплом техникума
www.premialnie-diplomik24.com
купить диплом фармацевта
www.premialnie-diplomans24.com
купить диплом врача
http://www.originality-diplomix.com
купить диплом института
www.russiany-diplomx.com
купить диплом института
www.russiany-diplomix.com
где купить диплом
www.premialnie-diplomx.com
где купить диплом
www.premialnie-diplomix.com
купить диплом автомеханика
diplomx-asx.com
купить диплом о высшем образовании
http://www.diplomix-asx.com сколько стоит купить аттестат за 9 класс
купить диплом вуза
http://diplomsagroups.com/kupit-attestat-shkoly/za-11-klass.html
купить диплом фармацевта
https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-о-среднем-образовании/
купить диплом вуза
https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-москва/
купить диплом фармацевта
купить диплом института
купить диплом специалиста
https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-с-занесением-в-реестр/
купить диплом бакалавра
https://russiany-diplomans.com/attestat-9-klassov
купить дипломы о высшем
https://russiany-diplomans.com/kupit-diplom-kolledzha
купить диплом университета
https://russiany-diplomans.com/attestat-za-11-klass
купить аттестат за 9 класс
https://russiany-diplomans.com/diplom-magistra
купить диплом врача
https://russiany-diplomans.com/srednee-spetsialnoe-obrazovanie
купить диплом университета
http://lands-diploms.com/attestat-11-klassov.html http://lands-diploms.com/specialnosti/yurist.html http://lands-diploms.com/goroda/novosibirsk.html http://lands-diploms.com/goroda/omsk.html http://lands-diploms.com/goroda/tula.html
купить аттестат
http://aurus-diploms.com/diplom-tekhnikuma.html http://aurus-diploms.com/obrazovanie/kupit-diplom-s-zaneseniem-v-reestr.html http://aurus-diploms.com/diplom-magistra.html http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-ekaterinburge.html
купить диплом в москве
http://radiploma.com/kupit-diplom-s-reestrom http://radiploma.com/kupit-diplomy-tehnikuma-kolledzha http://radiploma.com/kupit-diplom-o-vysshem-obrazovanii http://radiploma.com/kupit-diplom-kosmetologa
купить диплом о среднем специальном
http://rudiplomisty24.com/аттестат-любой-школы-россии-с-2001-года http://rudiplomisty24.com/диплом-специалиста-российского-вуза rudiplomisty24.com/купить-диплом-пермь www.rudiplomisty24.com/купить-диплом-новосибирск
купить диплом кандидата наук
www.frees-diplom.com/kupit-attestat/attestat-11-klassov https://frees-diplom.com/kupit-diplom-farmacevta www.frees-diplom.com/sanktpeterburg www.frees-diplom.com/bryansk
купить диплом вуза
www.gosznac-diplomy.com/diplom-bakalavra gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-rostove-na-donu https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-kazani
купить диплом
diploman-asx.com/kupit-diplom-moskva http://www.diploman-asx.com/kupit-diplom-kolledzha http://www.diploman-asx.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii http://www.diploman-asx.com/kupit-diplom-sankt-peterburg
купить дипломы о высшем
купить диплом
www.diplom-belarus.com
купить диплом о среднем образовании
www.diplomi-price.com
купить диплом бакалавра
www.edu-digest.ru
купить диплом бакалавра
http://proobzh.ru
купить диплом техникума
edu-nt.ru/
купить свидетельство о браке
http://student-madi.ru
купить диплом в москве
http://dof-edu.ru
купить диплом бакалавра
http://www.proobzh.ru
где купить диплом
http://krsk-school47.ru www.russdiplomik.com/diplomyi-bakalavra.html www.russdiplomik.com/diplom-povara.html www.russdiplomik.com/kupit-diplom-sankt-peterburg.html https://russdiplomik.com/kupit-diplom-v-ekaterinburge.html russiany-diplomans.com/kupit-diplom-moskva www.russiany-diplomans.com/kupit-diplom-vracha https://russiany-diplomans.com/kupit-diplom-massazhista russiany-diplomans.com/kupit-diplom-farmatsevta arena-diplom24.com/attestaty http://www.perm.arena-diplom24.com/ www.arena-diplom24.com/diplomy-po-spetsialnosti/diplom-povara https://novorossijsk.arena-diplom24.com/ http://diploms-goznak.com/attestat-vechernej-shkoly www.diploms-goznak.com/kupit-diplom-v-dnepropetrovske http://diploms-goznak.com/kupit-diplom-v-zhitomire купить диплом запорожье купить диплом ивано-франковск купить диплом кировоград diploms-goznak.com/kupit-diplom-v-kieve diploms-goznak.com/kupit-diplom-v-odesse купить диплом врача купить диплом гознак diploms-goznak.com/diplom-uchilishcha купить диплом ссср http://www.diploms-goznak.com/diplom-tekhnikuma-kolledzha www.diploms-goznak.com/farmatsevt купить диплом юриста http://diploms-goznak.com/meditsinskij-diplom купить свидетельство о рожденииdiploms-goznak.com/svidetelstvo-o-rozhdenii diploms-goznak.com/svidetelstvo-o-smerti купить свидетельство о браке купить свидетельство о разводе
купить диплом
купить свидетельство о браке
https://diplomy-servise.com
купить диплом нового образца
купить диплом врача
https://diploman-dok.com
купить свидетельство о браке
www.diploman-doks.com
купить диплом о среднем образовании
https://diploman-doky.com
купить диплом университета
diploman-doku.com education-ua.com/kupit-legalnyij-diplom-v-ukraine.html
купить дипломы о высшем
http://www.education-ua.com/attestat-diplom.html
купить аттестат за 9 класс
http://www.education-ua.com/zaporozhe.html
купить диплом специалиста
http://education-ua.com/kieve.html
купить дипломы о высшем
http://education-ua.com/odesse.html
купить диплом фармацевта
http://www.education-ua.com/summah.html
купить свидетельство о браке
www.education-ua.com/ternopole.html
купить диплом специалиста
education-ua.com/diplom-o-mediczinskom-obrazovanii.html
купить аттестат за 11 класс
education-ua.com/diplom-vyisshee.html
где купить диплом
www.education-ua.com/kupit-nastoyashhij-diplom-goznak.html
купить диплом магистра
www.education-ua.com/
купить диплом бакалавра
www.education-ua.com/diplom-texnikuma-kolledzha.html
купить диплом техникума
www.education-ua.com/diplom-magistra-ukrainskogo-vuza.html
купить диплом о среднем образовании
http://www.education-ua.com/diplom-o-mediczinskom-obrazovanii.html
купить аттестат за 11 класс
http://www.education-ua.com/diplom-medsestry.html
купить диплом
http://education-ua.com/diplom-nedorogo.html
где купить диплом
http://education-ua.com/kupit-diplom-novogo-obrazca.html
купить диплом института
education-ua.com/otzivi-pogelania.html
купить диплом в москве
http://education-ua.com/diplom-vyisshee.html
купить диплом врача
http://www.education-ua.com/diplom-uchilishha.html
купить диплом бакалавра
http://education-ua.com/diplom-s-registracziej.html
купить диплом техникума
http://www.education-ua.com/kupit-diplom-s-provodkoj-v-ukraine.html
купить дипломы о высшем
http://www.education-ua.com/diplom-specialista-ukrainskogo-vuza.html
купить диплом фармацевта
www.education-ua.com/diplom-uchilishha.html
купить диплом кандидата наук
http://education-ua.com/kupit-diplom-sssr-na-nastoyashhem-blanke.html
купить диплом института
http://www.education-ua.com/svidetelstvo-o-rozhdenii.html
где купить диплом
http://education-ua.com/svidetelstvo-o-smerti.html
купить диплом магистра
www.education-ua.com/svidetelstvo-o-brake.html
купить свидетельство о браке
http://education-ua.com/svidetelstvo-o-razvode.html диплом купить купить аттестат купить диплом запорожье купить диплом киев купить диплом одесса купить диплом сумы купить диплом тернополь купить диплом врача купить диплом вуза купить диплом высшее купить диплом гознак купить диплом института купить диплом колледжа купить диплом магистра купить диплом медицинского училища купить диплом медсестры купить диплом недорого купить диплом нового образца купить диплом отзывы купить диплом о высшем образовании купить диплом о среднем образовании купить диплом с занесением в реестр купить диплом с проводкой купить диплом специалиста купить диплом средне специального образования купить диплом ссср купить свидетельство о рождении купить свидетельство о смерти купить свидетельство о браке купить свидетельство о разводе http://rudiplomisty24.com/аттестат-11-классов https://diplomy-servise.com www.dipplomy.com http://www.diplomansy.com/diplom-spetsialista diplomansy.com/diplom-bakalavra http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom https://diplomansy.com/diplom-tehnikuma diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii www.diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk https://diplomansy.com/kupit-diplom-chelyabinsk http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-rostov-na-donu http://www.diplomansy.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom https://diplomansy.com/diplom-tekhnikuma-ili-kolledzha https://diplomansy.com/attestat-shkoly https://diplomansy.com/kupit-diplom-moskva https://diplomansy.com/kupit-diplom-sankt-peterburg https://diplomansy.com/kupit-diplom-nizhnij-novgorod www.diplomansy.com/kupit-diplom-samara diplomansy.com/kupit-diplom-kazan http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-rostov-na-donu www.eonline-diploma.com/kupit-diplom-o-vysshem-obrazovanii-oficialno eonline-diploma.com/kupit-diplom-s-zaneseniem-v-reestr eonline-diploma.com/kupit-diplom.-otzyvy https://eonline-diploma.com/diplom-psikhologa eonline-diploma.com/diplom-tehnikuma-v-rostove-na-donu
купить свидетельство о браке
www.almaz-comp.ru contrtv.ru bci-moscow.ru www.knity.ru www.drive-tv.ru prointeresnoe.ru www.asteroid-bowling.ru www.igrovie-avtomati-besplatno.ru active-style.ru http://http://35kopeek.ru/ http://bymebel.ru/ http://http://stvchannel.ru/ www.zenfiramed.ru http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii https://originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass https://originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg www.originaly-dokuments.com/attestaty https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter http://www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk https://originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg http://www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha https://originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
где купить диплом
www.zgorka.ru kurovskoye.ru www.jamdom.ru http://koleso-rf.ru/ www.spbmedu.ru http://zheldor-city.ru/ www.elsogroup.ru http://mezhdunarodnik.ru/ www.mgeu.ru http://http://medinkur.ru/ http://deti-journal.ru/ www.profkniga.ru www.tdgoodwin.ru zurbazar.ru http://http://edu-osa.ru/ http://http://nfrap.ru/ www.tech-edu.ru www.rusblues.ru moy-bereg.ru http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass https://originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii https://originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil www.originaly-dokuments.com/gorod/vologda www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass www.originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg www.originaly-dokuments.com/attestaty http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter http://www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk https://originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher https://originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом о среднем образовании
originality-diplomans.com
купить диплом магистра
https://rudiplomis24.com/
купить диплом фармацевта
lands-diplom.com
купить диплом в москве
https://gosznac-diplom24.com/ diploman-doci.com
купить диплом университета
http://https://originality-diplomas.com/
купить диплом специалиста
https://rudiplomis24.com/
где купить диплом
https://lands-diplom.com/
купить диплом ссср
http://https://gosznac-diplom24.com/ aurus-diplom.com
купить дипломы о высшем
https://originality-diplomas.com/
купить диплом ссср
https://rudiplomis24.com/
купить диплом ссср
lands-diplom.com
где купить диплом
gosznac-diplom24.com aurus-diplom.com
купить диплом кандидата наук
https://originality-diplomas.com/
купить диплом
www.rudiplomis24.com
купить диплом о среднем образовании
www.lands-diplom.com
купить диплом о среднем специальном
gosznac-diplom24.com www.diploman-doci.com
купить диплом врача
Купить диплом в Казани www.diplomsagroups.com https://ufa.arena-diplomi24.com/ www.tyumen.arena-diplomi24.com http://https://originality-diplomik.com/диплом-техникума-колледжа https://originality-diplomiki.com/купить-диплом-медсестры http://https://premialnie-diplom24.com/купить-диплом-москва/ http://https://premialnie-diploms24.com/купить-диплом-массажиста/ premialnie-diplomx24.com http://https://premialnie-diplomix24.com/аттестат-школы/ купить диплом ссср купить свидетельство о браке купить свидетельство о рождении купить свидетельство о браке Купить аттестат школы за 9 класс Купить диплом юриста https://radiploms.com/goroda/diplomy-v-moskve http://https://radiplom.com/kupit-diplom-universiteta radiplomy.com www.radiplomas.com https://frees-diplom.com/drugie-dokumenty/svidetelstvo-o-razvode купить диплом медсестры Купить диплом о среднем образовании Купить диплом о среднем техническом образовании Купить диплом в Нижнем Тагиле Купить диплом фельдшера https://russiany-diplomix.com/kupit-diplom-v-kazani https://russiany-diplomx.com/kupit-diplom-voronezh http://https://russiany-diplomana.com/kupit-diplom-moskva russiany-diploman.com https://russiany-diplomany.com/kupit-diplom-chelyabinsk http://https://russiany-diplomas.com/kupit-diplom-feldshera Купить диплом Екатеринбург Купить диплом Гознак Купить диплом в казани Купить диплом Екатеринбург купить диплом с занесением в реестр купить диплом с занесением в реестр diploman-doci.com http://https://lands-diplomy.com/goroda/volgograd.html купить свидетельство о рождении купить диплом колледжа ru-diplomirovans.com http://https://ru-diplomirovana.com/диплом-техникума ru-diplomirovany.com http://https://ru-diplomirovanay.com/диплом-кандидата-наук www.ru-diplomirovannie.com www.gosznac-diplomy.com Купить диплом в Новосибирске Купить аттестат за 9 классов Купить диплом строителя Купить диплом строителя Купить диплом в СПБ Купить диплом в Новосибирске www.gosznac-diplom.com gosznac-diplom24.com gosznac-diploms.com Купить диплом Нижний Новогород Купить аттестат за 11 классов Купить диплом Нижний Новогород