Вілья чи Санчес? Ось питання!
Автор narcodyller Дата 01.11.2012 в 22:06 | Раздел Главное, Испания | Мнений 0

Зараз в Барселоні триває  дискусія про те, хто повинен бути основним форвардом — Давід Вілья чи Алексіс Санчес. Це питання набуло ще більшої важливості після останніх двох ігор проти Райо Вальєкано та Алавеса. Якщо дивитись на статистику, то Вілья безсумнівно попереду свого одноклубника.

Цей факт говорить сам за себе. Іспанець забив п’ять голів у цьому сезоні, в той час, як Алексіс тільки один — проти Бенфіки в Лісабоні. І це зважаючи на те, що чилійцеві було надано набагато більше ігрового часу, що призводить до більшої кількості гольових моментів у порівннянні з екс-нападником Валенсії.

Алексіс почав у старті дев’ять ігор — чотири в Ла Лізі, два в Лізі Чемпіонів, гру в Копа дель Рей проти Алавеса, а також обидві гри за Суперкубок проти Реала — в сумі 784 хвилини. Натомість, Вілья з’явився на полі у основі лише чотири рази — три в Ла Лізі (проти Гранади, Депора і Райо Вальєкано) і в кубковому матчі проти Алавеса . У трьох лігочемпіонівських поєдинках Барси іспанець використовувався тільки протягом 34 хвилин, а в Суперкубку взагалі не брав участі. На футбольному газоні Давід пробув взагальному 329 хвилин.

Різниця у співвідношення кількість хвилин-забиті голи вказує на перевагу Вільї. Алексіс забив лише одного разу  протягом 784 хвилин, в той час як чемпіон Європи та світу забиває кожні 65.8 хвилини.

Санчес не говорив з пресою після проведеного матчу у Віторії, де він мав забити, проте змарнував декілька нагод відзначитись. Але можна з впевненістю стверджувати, що зараз чилієць знаходиться далеко не на вершині своєї форми і може додати в будь-який момент.

Вова «Narcodyller» Євдошенко, переклад з marca.com для 11na11.com

 


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site