Новий суперклуб для Супер Маріо
Автор ohrim Дата 31.01.2013 в 03:41 | Раздел Европа, Италия, Трансфермаркет | Мнений 0

ерехід Маріо Балотеллі до Мілану став черговим підтвердженням думки про те, що політикам вірити не можна. Ще тиждень тому Берлусконі заявляв про неможливість виступів талановитого італійця за россонері, а вже вчора два суперклуби вдарили по руках і молода зірка офіційно оформила свій переїзд з Манчестера до Мілану.

Це третя суперкоманда в кар‘єрі Супер Маріо, який у свої 22 роки вже встиг пограти за Інтер та МанСіті, забивши по 20 голів за кожну з них.

Навряд чи це рішення було легким для менеджменту червоно-чорних, адже саме скандальний характер темношкірого нападника є основним інгібітором у розвитку Балотеллі–футболіста. Якщо ж керманичам Мілану вдасться приборкати його шалену вдачу, то цей трансфер може стати мегавдалим для россонері.

Отже, вже 24 лютого стане відомо, чи виправданий скепсис президента Інтера Массімо Моратті, який, коментуючи перехід Маріо до стану непримиренних ворогів Інтернаціонале, сказав, що його команда не потребує послуг цього нападника. Саме цього дня у Derby della Madonnina зійдуться колишня і нинішня команда одного з найталановитіших молодих форвардів світу.

Можливо, сеньйор Моратті не пам‘ятає як Супер Маріо забивав за Інтер?

Втім, почекаємо. У випадку з Балотеллі очікування буде нетривалим, оскільки придбання такого виконавця схоже на прислів‘я «або пан або пропав».

Ohrim для 11х11.com


Related posts

SELECTORNEWS

Об - юрист, мечтатель, оптимист и, может быть, спортивный журналист )

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site