Олег Блохін: Можливо проти Бордо будемо грати без нападників
Автор 11na11 Дата 14.02.2013 в 12:15 | Раздел Еврокубки, Интервью, Лига Европы | Мнений 0

Напередодні першого поєдинку з французьким Бордо головний тренер київського Динамо Олег Блохін провів передматчеву прес-конференцію.

Відповідаючи на питання журналістів, Олег Володимирович відзначив гарну організацію гри супротивника в обороні: «Наш суперник не багато забиває, але й дуже рідко пропускає: Бордо – другий клуб Франції за пропущеними м‘ячами в поточному чемпіонаті».

Також керманич Динамо вказав на наявні проблеми з форвардами і припустив, що гру з Бордо кияни проведуть без нападників: «Скільки форвардів є, стільки й буде грати. Ідейє взагалі поки що не повернувся зі збірної Нігерії… Не виключено, що будемо грати, за словами одного з журналістів, як Барселона – без нападників. У будь-якому разі, ми опрацьовували такий варіант».

Прокоментував Блохін також наявність у заявці на матч Артема Мілевського: «Те, що він є в заявці – недогляд клубних служб. В першій команді Динамо він грати не буде. Ми його або продамо, або він продовжить виступати за Динамо-2»

 

За матеріалами dynamo.kiev.ua

Ohrim для 11х11.com


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site