Чи були прояви расизму у бік Едмара?
Автор w1sh Дата 29.09.2013 в 14:51 | Раздел Главное, Сборная Украины | Мнений 0

Секретом ні для кого не являється той, факт, що вищий футбольний орган ФІФА заборонив уболівальникам збірної України бути присутніми на трибунах під час матчу Україна — Польща у Харкові.

Це пов’язанно з тим, що під час матчу нашої збірної у Львові на трибунах були зафіксовані прояви неофашистської та расистської агресії, а також неприємні викрикування на адресу натуралізованого баризильця Едмара.  Щодо прапорів із портретами Шухевича і Бандери — то їх було видно і не озброєним оком, хоча Шухевич і Бандера ніякого відношення до фашизму не мають, а ось спроби глузування на рахунок Едмара просто не було. Принаймні, я не знайшов жодного відеодоказу таких дій уболівальників.

Сам футболіст заперечив інформацію, що його неодноразово ображали вболівальники на матчі збірної України проти Сан-Марино на «Арені Львів».

Про це повідомляє «Галичина спортивна» з посиланням на інформацію телеканалу «Футбол».

«Якщо чесно, я нічого не чув такого. Навпаки — мене вболівальники підтримували», — сказав він.

«Я здивувався таким заявам. Через клуб я написав листа, у мене немає претензій», — додав півзахисник «Металіста».

В футбольному світі часто свої ж уболівальники «викидають коники» пов’язні з расизмом, як за приклад можна згадати «банан» від убольвальників «Анжи», де «постраждав» легендарний Роберто Карлос.  По ділу стосовно банану був повний фактаж тієї події, а стосовно «обьезьяних криков» (цитую ФІФА) — питання, яке викликає ще більше питань.

Львів — це місто де, живуть справжні патріоти, які у любому випадку підтримують хлопців, у яких на футболках зображений тризуб.  На мою думку, усі уболівальники дуже поважають «нашого бразильця» за те, що він обрав нашу країну для життя, а також САМ виразив бажання захищати жовто-сині кольори.

«Справжнійукраїнець, навпаки, поважатиме людину, яка бажає жити і працювати на теренах України, а тікати звідси, як кнур.» — написав у Twitter один із уболівальників збірної України. Звичайно, ця думка стосується саме Едмара.

Якби півзахисник харківсього  »Металіста» був ображений, він, як людина розумна та вихована, висловив би своє незадоволення, або, принаймні, сказав правду: » Так, було, але я не звертаю на те увагу» (наприклад).

Едмар дуже багато років проживає в Україні, проживає тут починаючи із 2003 року, у 2011 прийняв громадянство, та навіть повне ім’я півзахисника звучить тепер Галовський де Ласерда Едмар!!! Тобто Едмар Галовський. Думаю, людина не ставала б так стрімно українцем, лише за для того аби просто мати ігрову практику, а також спробувати свої сили на чемпіонатах світу або Європи.

В одному із свої інтерв’ю сайту ua-football.com, Едмар заявив:

«Перед Украиной я в большом долгу, так как она дала мне все: карьеру в футболе, семью, жену, сына. А еще много людей, которых я могу назвать настоящими друзьями

Мені здається львівський уболівальник прекрасно знає про те, що Едмар дуже поважає нашу країну, і зі своєї сторони також поважає футболіста, а ФІФА….А що ФІФА? Металіст без Ліги Чемпіонів,  Львів без матчів збірної, Україна без уболівальника на матчі з Поляками….Лякає, друзі, дійсно лякає ….


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site