Полтавець: в Динамо проблеми всередині колективу
Автор avtor Дата 28.10.2013 в 13:14 | Раздел Интервью | 1 мнение

Один із в минулому найкращих півзахисників вищої ліги, прокоментував вилучення Ярмоленка, проблеми Луїса Адріано і крах київського «Арсеналу». 

- Після перемог над «Арсеналом» і донецьким «Металургом» багато фахівців не поспішали хвалити «Динамо», мовляв, давайте зачекаємо на ігри проти «Туна» та «Іллічівця». Підопічні Блохіна перемогли знову. Що скажете?

- Скажу, що всі чекали на ці перемоги. Адже незвично бачити такий великий клуб на 4 або 5 сходинках. І все ж по грі «Динамо» виникає враження, що в них проблеми всередині колективу. Але потрібно перебувати там, щоб знати більше.

- Вилучення Ярмоленка… Як гадаєте, чи міг лідер «Динамо» уникнути цього неприємного приземлення на суперника?

- Ну як сказати… Треба дивитися на траекторію руху. На мій погляд, Ярмоленко міг пом’якшити зіткнення. Але треба розуміти, що в людини нещодавно був День народження, гол швейцарцям… Він ще не відійшов від психологічної напруги. Зрештою, тут могла бути і жовта картка.

- Головна сенсація туру — втрата «Дніпром» перемоги в додатковий час. Коли вже дніпряни навчаться брати «обов’язкові» бали?

- Справді, на «Металіст» чи «Динамо» вони налаштуватися можуть, а от на простіших суперників…З цим проблеми. «Ворскла», як відомо, дуже незручний суперник для «Дніпра». Та що ти вдієш, якщо існує така неузгодженість між голкіпером і захисником? Навіть в чужі ворота так не заб’єш, як Мазух — у свої. На мій погляд, тут проблема ще й у мовному бар’єрі між гравцями. Легіонерам потрібно вивчити бодай елементарні ігрові терміни. Коли я приїхав грати у Швейцарію, мені поставили вимогу опанувати потрібний словниковий запас вже за місяць.

- Форвард «Шахтаря» Ферейра знову щедро забиває, тим часом Адріано освистують. Обидва нападники мають в активі по 6 голів, але для того, щоб їх забити, аргентинцеві знадобилося вдвічі менше матчів. Чому Луческу так довго роздумує, на кого зробити ставку?

- Адріано вже давно потрібно було продавати, ще коли на нього був попит. У «Шахтарі» він, як у Бога за пазухою. Думаю, Адріано розуміє, що таких грошей він не заробить ніде. Але конкуренція своє зробить — там ще Бернард невдовзі розкриється. А Ферейра дуже подобається — Луческу потрібно міняти Адріано.

- «Арсенал», в якому ви свого часу виступали, потихеньку гине. Прикро?

- Якщо коротко, то так! Ця епопея триває вже давно. «Арсенал» помирав ще два роки тому, але тоді лише продовжили його агонію. Виникає пряма аналогія з «Кривбасом». Думаю, це ще не останній клуб, який зникне з футбольної карти. Хвиля також накриє один клуб із Західної України. Не розумію одного: чому столиця так спокійно дозволяє померти одній із своїх команд? «Оболонь» ще можна зрозуміти, але «Арсенал». Невже Києву достатньо лише одного клубу? Бачимо, що й у першій лізі команди не горять бажанням підвищуватися у класі. Тож невдовзі в нас буде ситуація, як у Шотландії чи Швейцарії, де десять команд грають у чотири кола.

- Пропоную закінчити на мажорній ноті. Гол Джедже у ворота «Говерли» бачили?

- Якраз ні, чув лише, що він забив у падінні через себе. Зате я багато разів бачив Джедже під час тренувань, знаю його пластику, тож чекаю на більшу кількість таких м’ячів від «темненького». Він ще розкриється. А «Чорноморець», враховуючи проблеми «Динамо» і навіть «Дніпра», може в цьому сезоні «вистрелити» і зачепитися за четверте, а то й третє місце.

Розмовляв Олег Бабій, Футбол 24


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site