Тімі облаштовується в Туреччині!
Автор 1na1 Дата 01.10.2013 в 15:49 | Раздел Главное, Европа | 1 мнение


Український нападник турецького «Газіантепспора» Артем Мілевський, який 28 вересня, забив дебютний гол у складі свого нового клубу, продовжує задовольняти цікавість шанувальників його таланту подробицями легіонерської життя.

Цього разу на своїй сторінці в web.stagram Артем опублікував фото на тлі будинку, в якому він зараз живе. «77 in da house», — свідчить підпис під фотографією.

А з листування під фото можна зробити висновок, що поки Мілевського в Туреччині все влаштовує. Зокрема на питання: «Коли в основі вже будеш?», Артем відповів: «По-моєму і так не погано».

Що ж до вільного часу то за словами його давньої подруги Валурії Крук Артем сидить в селі і вечорами дивиться кіно.

Відома телеведуча упевнена, що Милевский зацікавився фільмами не лише тому, що йому нікуди себе подіти увечері, а і із-за втоми від напружених тренувань, говориться в ТСН.Особливе.

«Повірте, туди, куди їх відправили, там село, там година їхати до моря, ніякого хорошого нічного клубу немає. Насправді, він налагоджений серйозно працювати, він у строю, у нього тренування з першого дня, правда», — сказала Валерія.

Річ у тому, що Милевский на своїй сторінці в Facebook попросив порадити йому хороші американські комедії. «Комедії американські знає хтось смішні? Хочеться поржати», — написав Милевский. Друзі відразу ж запропонували футболістові декілька варіантів!


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site