Від Рибки до крота, і від крота до рибки — Дарвін в шоці

Автор 11na11 Дата 01.11.2013 в 21:34 | Раздел Главное, Украина, Чтиво | Мнений 0

На сайті київського «Динамо» офіційно оголосили про підписання контракту з Рибкою. Талановитий воротар, який відіграв багато якісних матчів у своїй кар’єрі повертається до Києва. Складна доля випала Сашкові. Нагадаємо, 13 січня 2012 року пролунала звістка про препарат — фуросемід. Рибка сказав, що приймає цю суміш для похудіння. Але, це був жест відчаю. Коментарі спортивних медиків одноголосно заявляли, що фуросемід приймають лише для того, щоб вивести з організму інші, заборонені препарати. Спочатку «Шахтар» після цього інциденту, погодився чекати, й ніби то запропонував трирічний контракт. Але, Рибка відмовився від пропозиції.

В січні 2014 року закінчується дворічна дискваліфікація гравця, і він знову повертається до складу киян, після трирічної паузи. Але, все не так гарно як здається. У грі проти київського «Динамо», після матчу Рибка показав «фак» фанатам «синьо-білих». Звичайно, із-за переходу до складу принципового ворога, фани не дуже добре сприйняли цей трансфер, а тут ще й він середній палець тиче, не порядок.  Після цього, ультрас «Динамо» вивесіли банер, як звертання до Рибки :

Ситуація може в точності повторитися як було з Бойко та Політило, які разом перейшли у літнє міжсезоння до «Дніпра». Перший, виступаючи за «Кривбас» у грі проти «Дніпра» також спровокував фанатів дніпрян. Другий, співав на своєму весіллі разом з фанами «заряди» проти дніпрян. Після переходу до дніпропетровської команди, ультрас дніпропетровців розгорнули банер, на адресу Бойко й Політило :

Але, згодом , своєю грою та поведінкою Бойко став улюбленцем місцевої публіки, чого не скажеш про Політило. Як же буде з Рибкою — невідомо. Сподіваємося, що хлопець знайде себе в новій команді, і поверне собі колишню форму.

Олександр Кулеба, для 11na11.com

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>