Захисник Ліверпуля втопив Порш за 100 тисяч фунтів
Автор avtor Дата 11.11.2013 в 12:28 | Раздел TabloID, Главное | 1 мнение

Такий він сучасний футбол — хлопчина ще не зіграв і 20 матчів в АПЛ за «Червоних», а вже «розсікає» на блатній автівці.

Андре Віздом — 20-річний бек «Ліверпуля», який зараз грає в оренді у «Дербі», наламав дров на всю Англію у суботу.

Команда Андре перемогла 3:0 «Шеффілд Венсді», а про те, як перспективний захисник добирався на гру, дізналась вся країна.

Хлопчина знімає номер у готелі, поки підшуковує собі квартиру. І зовсім ще не вивчивши місцевості, футболіст поклався на супутниковий навігатор власної тачки.

Схоже, Віздом зовсім не слідкував за дорогою, тому що заїхав він у непролазні хащі і втопив свій «Порше Панамера Турбо» у купі багнюки та води. Наш «геній» не знайшов нічого кращого, ніж кинути машину в лісі, а сам кинувся до траси, аби добратись на матч команди. І якби потім байкер не натрапив на авто, то воно б там знаходилось і дотепер.

Безумовно, футболісти ризикують власним здоров’ям і повинні отримувати високу зарплатню за те, що вони кладуть найкращі роки на нищення своїх фізичних кондицій. Але хто в біса цьому хлопчині запропонував контракт на таку суму, що він ще нічого не добившись у кар’єрі, має все?..

І потім ми дивуємось, чому футбол все частіше скочується у лайно. А чи мали б ви мотивацію у свої 20 років мати два мільйони доларів і славу, маючи на руках вже готовий мільйон?! Впевнені, що 99 відсотків задовольнилось би «синицею в руках»…

«Брутальний Футбол»


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site