Костянтин Ночвін: «Цивілізація губить людей»
Автор vladislavskiy Дата 24.02.2014 в 20:39 | Раздел Интервью | Мнений 0

Зараз, у той час коли гранди українського футболу дають перевагу легіонерам, а футболістам з українськими паспортами дають другу роль, розмова про вітчизняні ДЮФШ є як ніколи актуальною. Інколи все ж таки виникають питання: а чи існують якісь футбольні школи, крім тих, що створили професійні українські клуби? Як виявилося – є. У наш час існує велика кількість ДЮФШ, які працюють виключно за кошт батьків її вихованців, тому що, як відомо, таких коштів, як в клубів а-ля «Динамо» та «Шахтар» вони не мають. Але вони все ж таки здатні виховати молодих футболістів, які згодом можуть поповнити ряди професійних футбольних клубів України. Отже, сьогодні нашим співрозмовником став тренер дитячого команди футзального клубу «Київ» Ночвін Костянтин Юрійович.

- Костянтине Юрійовичу, Ви є тренером дитячої команди МФК «Київ». Що Вас привело в структуру цього клубу?

- ФК «Київ» ( футзальний клуб). Привело бажання вчити дітей тому, що я знаю і вмію. Мені це подобається!

- А що собою являє структура цього клубу?

- Є доросла команда «Київ»-НПУ (перша ліга чемпіонату України) і дві групи дітей — починаючи з 2006 року народження й закінчуючи 2002-м .

- А Ви є тренером тільки дитячих команд або якимось чином причетні і до дорослого?

- Тільки дитячих .

- Чи є у Вас якась спеціальна методика, за якою Ви тренуєте майбутнє покоління футболістів?

- Я навчався у нині покійного президента федерації футзалу міста Києва Матькова Леоніда Йосиповича. Він був хорошим фахівцем — виховав кілька чемпіонів України, збірників дорослої національної команди. Так само вчуся у Голякевіча Андрія Антоновича, він стояв біля витоків українського футзалу, є президентом найстарішого в Києві (торік відсвяткував двадцятиріччя) клубу « Київ».

- Чи багато зараз талановитих дітей у порівнянні з минулими роками? Чи змінюється рівень фізичного розвитку у юнаків?

- Талановиті були і будуть завжди, але зараз, на жаль, загальний рівень фізичного розвитку дітей став нижче. Це пов’язано безпосередньо з розвитком комп’ютерних технологій. Діти стали вести більш сидячий спосіб життя і в сукупності з погіршенням екології це призводить до того , що ми можемо зараз спостерігати. Цивілізація губить людей.

- Рано чи пізно Ви, напевно, зустрічаєтеся з тим, що дитина переростає рівень вашого клубу. Як радите продовжити його футбольний шлях?

- Хтось іде у великий футбол, комусь до душі футзал. В історії клубу « Київ» достатньо прикладів, коли наші вихованці доростали до першої команди саме нашого клубу.

- А зможете згадати про найвидатніших вихованців?

- Усі вони чемпіони України: Чіпорнюк і Іванов грали за збірну України з футзалу, Шувалов був у футзальному «Шахтарі», а Пантелейчук минулого року був у збірній України з пляжного футболу.
- Чи проводяться зараз будь-які змагання серед дітей?
- Так, чемпіонати міста серед 2003 року народження та 2005. Вихованці клубу «Київ» і там і там на 3 -му місці.

- Держава якось бере участь в організації подібних турнірів або все робиться, так би мовити, « своїми руками»?

- Ці турніри проводить федерація футзалу міста Києва.

- Тобто фінансова підтримка існує?

- У змаганнях — так, а в тренувальному процесі — ні.

- Ось про це детальніше. Порівняйте роль держави в розвитку спорту в сучасній Україні і минулому Радянському Союзі , адже Ви застали обидві епохи.

- Це непорівнянні речі , адже при Союзі я тренувався і їздив на змагання безкоштовно, а зараз за все платять батьки.

- Розкажіть , як працювала тоді Радянська школа футболу. Як працювали селекціонери , тренери?

- До чого цей екскурс в історію? Жити треба тут і зараз.

- Щоб відповісти на питання, що цікавить : у чому головна відмінність тренерської школи радянських часів від сьогоднішніх?

- Навіщо порівнювати? Часи змінилися, тоді інше життя було.

- У вас є якась певна мета, до якої ви йдете крок за кроком і зараз?

- Основним своїм завданням вважаю виховання хлопчаків , які у мене займаються , щоб з них виросли хороші , здорові у фізичному і моральному плані люди. А  якщо хтось з них, згодом пов’яже своє життя з футболом або футзалом — я буду вважати себе подвійно реалізованим людиною.

- Дякую за приємну розмову, Костянтин Юрійович. Удачи Вам у вашій нелегкій справі!

- Вам спасибі!

Антін Владиславський,
для 11na11.com


Random posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site

купить диплом в москве https://gosznac-diploma.com/ купить диплом автомеханика купить аттестат https://russian-diplom.com купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом о среднем специальном https://diplomansy.com диплом купить с занесением в реестр москва купить диплом специалиста https://diploms-asx.com купить диплом с реестром цена москва купить аттестат за 11 класс http://free-diplommi.com купить диплом пту с занесением в реестр купить диплом о высшем образовании http://diplomrussian.com купить диплом с занесен ем в реестр купить диплом техникума купить диплом магистра купить диплом колледжа с занесением в реестр купить диплом вуза купить свидетельство о рождении купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом колледжа https://rudiplomisty24.com/ купить диплом с занесением в реестр купить диплом фармацевта https://russiany-diploman.com/ купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://diplomsy-landsy24.ru/ купить диплом с реестром цена москва купить диплом института купить аттестат за 9 класс купить диплом с внесением в реестр купить диплом в москве https://diplomy-grup24.com/ купить диплом высшем образовании занесением реестр купить диплом нового образца купить диплом в СПБ купить диплом с занесением в реестр цена купить диплом ссср https://diplomansy.com/attestat-za-9-klassкупить диплом пту с занесением в реестр купить диплом вуза купить диплом в екатеринбурге купить диплом техникума с занесением в реестр где купить диплом где можно купить диплом о высшем образовании купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом бакалавра купить свидетельство о браке купить диплом техникума с занесением в реестр купить аттестат за 9 класс https://diplomiki.com купить диплом с реестром