Микола Васильков: «В ситуації, що склалась, – винні гравці»
Автор ushakov Дата 29.04.2014 в 23:02 | Раздел TabloID, Главное | Мнений 0

Відомий український журналіст Микола Васильков, спеціально для 1927.kiev.ua, висловив власну думку з приводу ситуації в київському «Динамо», а також поділився думками про те, що чекає на «Таврію» та «Севастополь».

– Як ви можете прокоментувати останню гру «Динамо» Київ?

– Вона була такою ж, як і передостання гра, як і всі минулі ігри, цього депресивного періоду. Люди мають пережити важкий період. Змін в команді ми поки що не бачимо. Ребров награє певні позиції, комбінації, однак до кардинальних змін, побудови гри йому ще далеко. Всі подальші матчі, мабуть, будуть в такому ж стані незадоволення, депресії, останніх потерпань від жахливого минулого.

– На вашу думку, чи є шанс у Реброва залишитись головним тренером?

– Ніхто ж не знає, як воно буде надалі, бо коли «стають за кермо» молоді тренери, то це певний ризик. Бо тут не відштовхуються від їхнього досвіду чи досягнень. Плюс Реброва в тому, що він знає ситуацію в команді. Це приблизно так само, як колись ставав тренером Гвардіола чи Леонардо. Однак, головний козир Реброва в тому, що він «дешевий» тренер. Він без великої зарплатні, прийнаймні зараз. Та і взагалі, він за характером така людина, що не буде просити великі гроші, для нього це великий шанс в житті стати головний тренером. Це може бути постать заощаджень та задоволення фанатів. Цей факт може бути важливим важелем при виборі кандидатури. Ми всі розуміємо, що кияни, не тільки ультрас, а й звичайні вболівальники, не будуть раді руському тренерові, новому українському тренерові, наприклад Григорчуку або Маркевичу, кандидатури яких не сильно підтримають в Києві, оскільки це їхні конкуренти.

З приводу іноземного тренера. Тільки Суркіс може сказати, що перемовини йдуть, але невідомо чи були вони взагалі і чи будуть. Пам’ятаю, взимку, здається, ходили чутки, що Ван Бастен влітку може очолити київський клуб. Тому, судячи з цих міркувань, у Реброва є шанс закріпитись на цій посаді і стати недорогим, хорошим тренером для київського «Динамо», а от чи буде він вправним – подивимось.

– Яке місце може зайняти «Динамо» в цьому сезоні?

– П’яте.

– Хто винен в даній ситуації, що склалась в київському клубі?

– Гравці винні. На мій погляд у них всього вистачає. Пречудові умови тренування, більш ніж великі зарплатні, які порівняно з іншими командами незрівнянно великі. Якщо ж вони погано грають, то що тут скажеш? Треба добре грати. Якщо вони в збірній грають краще, а у клубі гірше, то тоді їм треба шукати причину в собі, не кивати на тренера. Всі кричать: «Коноплянка та Ярмоленко – два провідних гравці України». Але, наразі, це «небо і земля». Коноплянка справді грає в кожній грі, навіть в програшних іграх «Дніпра» Євген показує свої 80% можливостей, мінімум. А що робить Ярмоленко – я не знаю. Як це треба тренуватись, щоб такі провали були? Вибив м’яч на трибуни, що це за нерви? Він професійний футболіст, не дебютант, якому можна все прощати. Навіть такі професіонали та улюбленці публіки, як: Гусев, Вукоєвіч, інші провідні гравці та легіонери. Це все їхня вина. У них у всіх є головна мета – зіграти в Лізі Чемпіонів. Можна, звичайно, так зробити, мовляв, гроші я отримав, а далі невідомо що. Те, що робить тренер – таємниця. Я не знаю, що він робить. Я тренерських штучок не знаю. Як гравці тренуються, що вони тренують. Звинувачувати тренера може будь-який експерт, а таких в місті Києві мешкає ледь не 4 мільйони. Напевно, що вина на ньому також лежить, як і на президентові. Оскільки за президентства Суркіса команда йшла тільки вниз з певними підйомами. Загальна діаграма – вниз. Однак, ніхто не може сказати, що він це робить навмисно. Навпаки, всі його дії направлені на те, щоб «Динамо» підіймалось вгору. Це ж його проект. Він вкладає гроші, довіряє гравцям, не викидає на вулицю багатьох. З Мілевським то була екстремальна ситуація. Ясно, що він намагається усе зробити, може бути не достатньо вправно. Але, це його воля і гроші на це є. Тренер не тренує, гравці не грають, ну… Безвідповідально вони ставляться.

Будь-яка людина, яка потрапить на місце Хачеріді чи Ярмоленка, і отримуватиме з самого початку 20 тисяч доларів на місяць, має ставитись до цих грошей з великою відповідальністю. Треба брати приклад з балканських легіонерів. Вони чітко розуміють, що ті гроші, які вони отримують – дуже великі. Їхні прості громадяни отримають в сто, тисячу разів менше або, навіть, нічого. Якщо ти, при всьому тому, що отримуєш шалені гроші, ще можеш казати: «О, це нерви, о, це мені заважає, о, у мене це..». За такі шалені гроші – ти не маєш права на помилки особливо в нашому суспільстві, де різниця в добробуті між футболістами та звичайними громадянами – величезна.

– «Таврія» і «Севастополь». Де можуть почати грати з наступного сезону?

– Я думаю, що «Севастополь» буде штучно введений в «руську лігу», але як розподіляться його долею, я не знаю. «Таврія» або зникне, або опиниться в міжчасовому вимірі. Напевно, дві команди вони ввести не зможуть. Отож, Таврія в українському чемпіонаті, також, може не залишитись. Не в останню чергу через складність фінансування, оскільки статус Криму не визначений, але для нас Крим – це Україна.

Розмовляв – Олександр Ушаков


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site

купить диплом в москве https://gosznac-diploma.com/ купить диплом автомеханика купить диплом специалиста https://diploms-asx.com купить диплом с реестром цена москва купить аттестат за 11 класс http://free-diplommi.com купить диплом пту с занесением в реестр купить диплом о высшем образовании http://diplomrussian.com купить диплом с занесен ем в реестр купить диплом техникума купить диплом магистра купить диплом колледжа с занесением в реестр купить диплом вуза купить свидетельство о рождении купить медицинский диплом с занесением в реестр купить диплом колледжа https://rudiplomisty24.com/ купить диплом с занесением в реестр купить диплом фармацевта https://russiany-diploman.com/ купить диплом техникума с занесением в реестр купить диплом техникума https://diplomsy-landsy24.ru/ купить диплом с реестром цена москва купить диплом института купить аттестат за 9 класс купить диплом с внесением в реестр купить диплом нового образца купить диплом в СПБ купить диплом с занесением в реестр цена купить диплом ссср https://diplomansy.com/attestat-za-9-klassкупить диплом пту с занесением в реестр купить диплом вуза купить диплом в екатеринбурге купить диплом техникума с занесением в реестр где купить диплом где можно купить диплом о высшем образовании купить диплом о высшем образовании реестр купить диплом бакалавра купить свидетельство о браке купить диплом техникума с занесением в реестр купить аттестат за 9 класс https://diplomiki.com купить диплом с реестром
купить диплом кандидата наук
https://okdiplom.com/
купить диплом фармацевта
https://nsk-diplom.com/
купить аттестат за 11 класс
https://ry-diplom.com/
купить диплом бакалавра
https://diploms-vuza.com/
купить диплом университета
https://diplom-bez-problem.com/
купить диплом бакалавра
https://kazdiplomas.com/
купить диплом техникума
https://diplomoz-197.com/
купить диплом о среднем специальном
https://kupit-diplomyz24.com/
купить диплом фармацевта
https://prodiplome.com/
купить диплом в москве
https://diplom5.com/
купить свидетельство о рождении
https://10000diplomov.ru/
купить диплом в москве
https://1magistr.ru/
купить диплом врача
https://diplom-insti.ru/
где купить диплом
https://kdiplom.ru/
купить свидетельство о браке
https://diplom45.ru/
купить диплом в москве
https://diplom-zakaz.ru/
купить диплом колледжа
https://peoplediplom.ru/
купить диплом о среднем специальном
https://diplom-profi.ru/
купить диплом вуза
https://bisness-diplom.ru/
где купить диплом
https://kupite-diplom0024.ru/
купить диплом о среднем специальном
купить диплом специалиста
https://originality-diplomiki.com
купить диплом нового образца
https://russdiplomag.com
купить диплом института
https://rudiplomisty.com
купить диплом
https://premialnie-diplomany.com
купить диплом автомеханика
https://frees-diplom.com
купить диплом университета
https://gosznac-diplomy.com
купить свидетельство о браке
https://diploms-originalniy.com
купить диплом
https://lands-diploms.com
купить аттестат за 9 класс
http://diploman-spb24.com
купить диплом техникума
http://kazdiplom.com
где купить диплом
http://volga-diplomy.com
купить диплом
https://originality-diplomx24.com
купить диплом техникума
https://originality-diploms24.com
купить диплом института
https://originality-diploma24.com
купить диплом вуза
https://originality-diploman24.com
купить дипломы о высшем
https://originality-diplomans24.com
купить диплом врача
https://originality-diplomik24.com
купить диплом ссср
https://originality-diplomix24.com
купить аттестат за 9 класс
https://originality-diplomas24.com
купить диплом университета
https://originality-diplomiks24.com
купить аттестат
https://originality-diplomiki24.com
купить диплом врача
купить диплом автомеханика
https://ru-diplomirovan.com
купить аттестат
www.ru-diplomirovany.com
купить диплом автомеханика
www.ru-diplomirovanay.com
купить диплом о среднем специальном
http://www.ru-diplomirovannie.com
купить диплом о высшем образовании
http://www.rudiplomir.com
купить диплом бакалавра
rudiplomirs.com
где купить диплом
www.rudiplomira.com
купить свидетельство о браке
rudiplomiry.com
где купить диплом
https://rudiplomiru.com
купить свидетельство о рождении
https://ab-diplom24.ru
купить диплом о среднем образовании
www.diplomexpress24.ru
купить диплом в москве
купить диплом вуза
premialnie-diploms24.com
купить диплом института
https://premialnie-diplomy24.com
купить диплом автомеханика
https://premialnie-diplomas24.com
купить диплом бакалавра
www.premialnie-diploman24.com
купить диплом магистра
https://premialnie-diplomx24.com
купить диплом специалиста
https://premialnie-diplomix24.com
купить диплом техникума
www.premialnie-diplomik24.com
купить диплом фармацевта
www.premialnie-diplomans24.com
купить диплом врача
http://www.originality-diplomix.com
купить диплом института
www.russiany-diplomx.com
купить диплом института
www.russiany-diplomix.com
где купить диплом
www.premialnie-diplomx.com
где купить диплом
www.premialnie-diplomix.com
купить диплом автомеханика
diplomx-asx.com
купить диплом о высшем образовании
http://www.diplomix-asx.com http://diplomsagroups.com/kupit-attestat-shkoly/za-11-klass.html
купить диплом фармацевта
https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-о-среднем-образовании/
купить диплом вуза
https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-москва/
купить диплом фармацевта
купить диплом института
купить диплом специалиста
https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-с-занесением-в-реестр/
купить диплом бакалавра
https://russiany-diplomans.com/attestat-9-klassov
купить дипломы о высшем
https://russiany-diplomans.com/diplom-magistra
купить диплом врача
https://russiany-diplomans.com/srednee-spetsialnoe-obrazovanie
купить диплом университета
http://aurus-diploms.com/diplom-tekhnikuma.html http://aurus-diploms.com/obrazovanie/kupit-diplom-s-zaneseniem-v-reestr.html http://aurus-diploms.com/diplom-magistra.html http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-ekaterinburge.html
купить диплом в москве
http://rudiplomisty24.com/аттестат-любой-школы-россии-с-2001-года http://rudiplomisty24.com/диплом-специалиста-российского-вуза rudiplomisty24.com/купить-диплом-пермь www.rudiplomisty24.com/купить-диплом-новосибирск
купить диплом кандидата наук
www.frees-diplom.com/kupit-attestat/attestat-11-klassov https://frees-diplom.com/kupit-diplom-farmacevta www.frees-diplom.com/sanktpeterburg www.frees-diplom.com/bryansk
купить диплом вуза
www.gosznac-diplomy.com/diplom-bakalavra gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-rostove-na-donu https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-v-kazani
купить диплом
diploman-asx.com/kupit-diplom-moskva http://www.diploman-asx.com/kupit-diplom-kolledzha http://www.diploman-asx.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii http://www.diploman-asx.com/kupit-diplom-sankt-peterburg
купить дипломы о высшем
купить диплом
www.diplom-belarus.com
купить диплом о среднем образовании
www.diplomi-price.com
купить диплом бакалавра
www.edu-digest.ru
купить диплом бакалавра
http://proobzh.ru
купить диплом техникума
edu-nt.ru/
купить свидетельство о браке
http://student-madi.ru
купить диплом в москве
http://dof-edu.ru
купить диплом бакалавра
http://www.proobzh.ru
где купить диплом
http://krsk-school47.ru education-ua.com/kupit-legalnyij-diplom-v-ukraine.html
купить дипломы о высшем
http://www.education-ua.com/attestat-diplom.html
купить аттестат за 9 класс
http://www.education-ua.com/zaporozhe.html
купить диплом специалиста
http://education-ua.com/kieve.html
купить дипломы о высшем
http://education-ua.com/odesse.html
купить диплом фармацевта
http://www.education-ua.com/summah.html
купить свидетельство о браке
www.education-ua.com/ternopole.html
купить диплом специалиста
education-ua.com/diplom-o-mediczinskom-obrazovanii.html
купить аттестат за 11 класс
education-ua.com/diplom-vyisshee.html
где купить диплом
www.education-ua.com/kupit-nastoyashhij-diplom-goznak.html
купить диплом магистра
www.education-ua.com/
купить диплом бакалавра
www.education-ua.com/diplom-texnikuma-kolledzha.html
купить диплом техникума
www.education-ua.com/diplom-magistra-ukrainskogo-vuza.html
купить диплом о среднем образовании
http://www.education-ua.com/diplom-o-mediczinskom-obrazovanii.html
купить аттестат за 11 класс
http://www.education-ua.com/diplom-medsestry.html
купить диплом
http://education-ua.com/diplom-nedorogo.html
где купить диплом
http://education-ua.com/kupit-diplom-novogo-obrazca.html
купить диплом института
education-ua.com/otzivi-pogelania.html
купить диплом в москве
http://education-ua.com/diplom-vyisshee.html
купить диплом врача
http://www.education-ua.com/diplom-uchilishha.html
купить диплом бакалавра
http://education-ua.com/diplom-s-registracziej.html
купить диплом техникума
http://www.education-ua.com/kupit-diplom-s-provodkoj-v-ukraine.html
купить дипломы о высшем
http://www.education-ua.com/diplom-specialista-ukrainskogo-vuza.html
купить диплом фармацевта
www.education-ua.com/diplom-uchilishha.html
купить диплом кандидата наук
http://education-ua.com/kupit-diplom-sssr-na-nastoyashhem-blanke.html
купить диплом института
http://www.education-ua.com/svidetelstvo-o-rozhdenii.html
где купить диплом
http://education-ua.com/svidetelstvo-o-smerti.html
купить диплом магистра
www.education-ua.com/svidetelstvo-o-brake.html
купить свидетельство о браке
http://education-ua.com/svidetelstvo-o-razvode.html