Павелко хвилюється перед Словенією

Автор avtor Дата 16.11.2015 в 10:53 | Раздел Интервью | Мнений 0

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко прокоментував перемогу України над Словенією 2:0 в першому матчі плей-офф Євро- 2016.

«Учора наша команда зробила перший і дуже важливий крок. Але святкувати ще рано. У вівторок матч-відповідь в Маріборі розпочнеться з рахунку 0:0, тому треба забути про перемогу у Львові і готуватися грати з чистого аркуша. Інакше кажучи, в Словенії нас чекає надзвичайно важкий і напружений другий тайм протистояння».

На думку Павелка, Львів як місце проведення матчу був дуже правильним вибором.

«Аура і атмосфера міста, «Арени Львів» — непередавані. Ніскільки не сумнівався, що такий матч повинен був відбудуться саме в щасливому для збірної Львові».

Президент ФФУ вважає, що переможного результату не вдалося б досягти без підтримки усіх українців.

«Учора на стадіоні були присутніми уболівальники з усіх куточків України, наші герої-воїни АТО і навіть особисто Президент України Петро Порошенко. Своєю неймовірною підтримкою трибуни зарядили і надихнули команду на позитивний результат. Відповідно, ця перемога — заслуга усіх українців».

Також Андрій Павелко відзначив «фартовість» Президента України для збірної.

«Сподіваюся, що присутність Петра Олексійовича на матчах збірної стане хорошою традицією. І така підтримка на найвищому державному рівні надихне наших футболістів і тренерів на майбутні звершення».

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>