Шевченка призначили тренером збірної ВІДЕО

Автор avtor Дата 16.02.2016 в 11:23 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Сборная Украины, Украина | 1 мнение

Андрія Шевчекна призначили тренером збірної України. На прес-конференції у Федерації футболу його представили як помічника головного тренера Михайла Фоменка, на заміну Олександру Заварову, якого до тренерського штабу більше не запрошують.

На запитання, навіщо ви звільнили Заварова, Фоменко відповів, що я своїх тренерів ніколи не звільняв. Поміж рядків читалося, що це рішення на головного тренера спустили згори.

Утім, Шевченко може стати Фоменкові впригоді. Михайло вже не раз висловлював небажання багато проводити часу з пресою після ігор, а у Франції в Українському Домі, місці для преси, доведеться спілкуватися зі ЗМІ щодня. На це і кинуть Андрія.

Разом з тим, для знаменитого футболіста це перший крок у тренерській кар’єрі, і після завершення контракту Фоменка з ФФУ наприкінці 2016 року, саме Андрій зможе стати одним із претендентів на місце керманича жовто-блакитної команди, тим більше, що він має вочевидь довіру серед керівників українського футболу.


�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>