Шлях футболки Динамо до Криму

Автор avtor Дата 29.05.2016 в 22:25 | Раздел Главное, Фото | Мнений 0

Через сайт 11na11.com пройшло більше 50 пописайців, тих, хто хотів розпочати журналістську діяльність, і шукав стартового майданчику. Близько 10 з них таки влаштувалися журналістами, один з десяти — Ред, Сергій Снопов із Керчі. Він пише на МатчДей. І заразом припрацьовує у керчинському клубі Океан в прес-службі.

Коли я вирушав до Манчестера на гру ДК з МС, Ред попросив мене про послугу. Він по Vaiber списався з Сергієм Сидорчуком (хоч і не був із ним знайомий) і попросив залишити після гри футболку. Мене попросив забрати її у Сидорчука по завершенні матчу. Я здивувався, не така вже це притаманна гравцям штука, роздавати футболки незнайомим на підставі списування телефоном.

На жаль, на Етигаді до mixed-zone стадіону я потрапив із запізненням, сидів слухав пресуху Реброва і Пелігрині. І оскільки я в Англії лишався, я не поїхав до аеропорту з командою. Проте домовився з прес-аташе Динамо Богданом Булигою, що той спитає Сидорчука, чи той справді готовий віддати футболку для хлопця із Керчі через Миколу Василькова (а мене не скажу, що сильно в цьому Динамо люблять).


Коли я за кілька днів повернувся до Києва, футболки ще не було, я, природно, подумав, що, ну то ясно). Коли по завершенні наступної гри чемпіонату з Зорею дзвонить мені Булига і каже: забирай, готово!

І справді, до честі Сидорчука, він не забув того переписування, Булига не забув мого прохання, і я отримав на руки брудненьку (а це самий цинус, типу точно гральна) футболку під номером 16.

Тепер для мене була морока, як передати футболку до Криму. Я написав Реду, той взявся самотужки задирати її в Києві. За пару тижнів Ред написав, зустрічай мене в столиці. Він з татом, виявляється, сіли на пряму (!!!) маршрутку Керч-Київ, і за майже 20 годин я зустрів їх на стадіоні НСК Олімпійського. Я навмисно обрав головну арену, це символічніше) Ред зфоткався зі мною, попросив не фотографувати татуся, і вирушив у той таки день назад. Через пару днів я отримав від нього декілька світлин з Керчі, із котрих обрав ось цю: Сергій Снопов у футболці Сергія Сидорчука на центральному стадіоні, прости-господи, «імєні 50-тілєтія Октября» міста Керч))

Микола Васильков

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>