Зозулю дискваліфікували, щоб безкоштовно забрати в Динамо

Автор avtor Дата 19.05.2016 в 09:22 | Раздел Трансфермаркет | 1 мнение

Роман Зозуля і Руслан Ротань із дніпропетровського Дніпра отримали дискваліфікації на 6 місяців без футболу кожен за інцидент в грі про Зорі на Кубок України. Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ не взяв до уваги того факту, що Роман Зозуля участі в матчі не брав, не був включений до заявки команди Дніпро, а прибіг на поле як уболівальник з трибуни. І мусить отже нести покарання не у футбольній установі, а в адміністративному суді за скоєння адміністративного, або навіть кримінального злочину.

Проте нещодавно на поверхню вивпливла інформація про інтерес до Романа Зозулі з боку клубу Динамо-Київ. І оскільки ФФУ неформально підкорюється волі клану Суркісів (Григорій+Ігор), власників Динамо, а президент федерації Андрій Павелко виконує роль «зицголови Фунта», то КДК ухвалив рішення, напряму вигідне саме Динамо. Адже тепер перемовини про придбання гравця, котрий не отримує зарплатні півроку, і дискваліфікований на наступні півроку, значно полегшується.

І тут навіть на припоні трансферу не зможе стати сам клуб Дніпро, який володіє правами на футболіста. Адже за умовами контракту Зозуля може в односторонньому порядку розірвати угоду, через невиконання стороною всіх умов (невиплати зарплатні). Тож з літа можна чекати «Зюзю» назад додому в Київ, на Чемпіонат та Кубок країни випускати його не зможуть, проте після Чемпіонату Европи це буде для Романа замість відпочинку, а восени він зможе виходити на матчі Ліги Чемпіонів УЕФА.

ПМ

Хоча одразу після оголошення переходу слід чекати миттєвої апеляції від Динамо на рішення КДК, і відповідно можливого скасування терміну дискваліфікації до, скажімо, одного місяця. Який Роман Зозуля краз проведе в лавах національної команди у Франції.

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>