Українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016

Автор avtor Дата 04.06.2016 в 16:09 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Сборная Украины, Украина | Мнений 0

Фани обурені політикою тренерського штабу збірної України і розпочали свою акцію

03 червня 2016, 08:00

Андрій Коваленко

"Взяв "кацапських заробітчан": українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016

31-го травня Михайло Фоменко оприлюднив список з 23-х футболістів, які поїдуть на Євро-2016. Зайві у списку Фоменка — Олег Гусєв, Артем Кравець, Микита Каменюка, Євген Шахов, Іван Петряк та Максим Малишев.

Натомість «росіяни» Селезньов, Бутко і Зінченко разом з ветераном Тимощуком їдуть на Євро.

Відразу у той же день «Фейсбук» заполонили пости з обуреннями від фанатів, журналістів та експертів. Навіть акція була запущена #НеМояЗбірна.

Ми вирішили дізнатися думки ультрас, щоб зрозуміти причини обурення та зробити власний висновок стосовно цієї ситуації.

Фанатів ми попросили відповісти на два запитання:

1). Що саме обурило вас у рішенні тренерського штабу та керівництва ФФУ?

2). Що означає акція #НеМояЗбірна: відсутність підтримки збірної у Франції та в Україні? Чи щось інше.

Олег Комуняр (фанат «Таврії» Сімферополь)

 

Чому українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016 - фото 1

 

1). Дуже здивував виклик Тимощука до збірної. Звичайно, що таким людям потрібно казати дякую, при всій повазі до легендарного гравця, я не знаю чим він може допомогти на полі. Можливо, авторитетом на останніх хвилинах в жорсткій грі, але відіграти весь матч — сумнівно. Щодо не виклику у збірну Гусєва — це теж дивно. Гусєв провів гарний сезон за «Динамо», хороший гравець. Також варто сказати і про виклик «росіян». Не так давно ми обговорювали і робили акцію стосовно того, щоб не викликати у збірну людей, які грають на Росії. Це викликало великий резонанс. Тоді всі погодилися, а зараз переграли все і наплювали на думку фанатів.

Не дивлячись на те, що Зінченко — гарний футболіст, потрібно дотримуватися принципів. Тим більше, що зараз у нас в країні всі роздратовані, потрібно шукати компроміс з вболівальниками і грамотно пояснювати ці рішення. Вже кілька днів в Інтернеті люди гадають на кавовій гущі стосовно рішення, а пояснень нема.

2). Я бачив хештег акції, бачив, що обговорювали люди це.Можу сказати лише за себе. Я буду вболівати за збірну, бо вона представляє нашу країну. Звичайно, радості те, що ми раніше обговорювали, не додає, але що робити. Будемо зі сторони вболівальників продавлювати такі питання.

Євген Переверзев «Юджин» (один з лідерів ультрас ФК «Дніпро»)

 

Чому українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016 - фото 2

 

1). Обурило те,що кулуарно довезли трьох гравців бо розуміли, що коли б вони всі були на площі тоді, коли проводжали збірну, був би скандал. Мене обурило те, що за вуха тягнуть Толіка (Тимощука,- авт.) як священу корову, з усієї моєї поваги до нього, але везти людину для рекорду, щоб він лаву грів, коли ми маємо молодих талановитих людей. Взагалі всі ж розуміють що тренер збірної далеко не самостійна людина та рішення про склад приходять «згори».

2). Про відсутність підтримки важко говорити щось, бо дозволити собі поїздку на такі матчі можуть в наш час далеко не всі.

Тарас Кузьменко (ультрас «Динамо» Київ)

 

Чому українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016 - фото 3

 

1) Наявність «заробітчан» з Росії, відсутність гідних , на мою думку, українців (Гусєв, Малишев,), натомість присутність Тимощука та «проводи збірної», на яких «заробітчан» не покликали, але у Францію тишком-нишком взяли

2) Відсутність підтримки, та бойкот на купівлю товарів та послуг брендів-спонсорів ФФУ. Матчі якщо й дивитимуся, то з такими ж емоціями, як і матчі інших клубів. Далі побачим, що буде (після повернення збірної в Україну).

Віталій Шеремета (ультрас «Динамо» Київ)

 

Чому українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016 - фото 3

 

1) Взяв Тимощука, «кацапських» заробітчан і не взяв Гусєва, Шахова, Кравця

2) Підтримка і так буде, лише алкокузьмотреш, тому думка ультри не вплине. В подальшому я, наприклад, вирішив утримуватись від активного вболівання за збірну, хоч не пропускав офіціних відбіоних матчів збірної декілька років.

Юра Донецький (фанат»Шахтар» Донецьк)

 

Чому українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016 - фото 4

 

1). Найбільще, що мене обурило — це призначення свого часу самого Фоменка. Це не та людина яку я хотів бачити на посту головного тренера Збірної. Але до нашої думки мало хто прислухається. Тож вибір був зроблений. Вся відповідальність за результат, яким би він не був, на  ньому і тільки на ньому. Щодо заявки. Повна імпотентність і непослідовність рішень, дій тренерського штабу. То не беремо гравців з Росії, то беремо, то знову не беремо. Що за дитячий садок? В цілому, в мене претензії тільки дві. Якого чорта? Якого чорта лишили Гусєва поза заявкою? Не розумію взагалі. І друга моя претензія — це Євген Селезньов. Але!!! Фоменко головний тренер. І тільки він приймає остаточне рішення. Наша задача прийняти це рішення, яким би воно не було.

2). Я не поділяю загального песимізму. Як би там не було — це наша збірна! Це головна команда, дідько його!

А в наш досить неспокійний час, зараз як ніколи маємо об’єднатись довкола хлопців і довкола тренера. Задля здобуття успіху. З Україною в серці, завжди!

Олексій Бєлощук (ультрас «Динамо» Київ)

 

"Взяв "кацапських заробітчан": українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016 - фото 6

 

1). По-перше, склади збірної України, яку урочисто проводжали у Києві і тієї збірної, яку ми побачили в матчі проти Румунії — це дві великі різниці, як кажуть в Одесі. Нас всіх мають за дурнів, чи що?

По-друге, я був і буду проти запрошення до лав збірної гравців-заробітчан з чемпіонату країни, що веде проти нас війну! Так само, як я був і буду проти будь-якої натуралізації, особливо «темношкірих чуваків» (Едмарів, Пап Гуйє, Тайсонів ітд). Це ганьба, як для штабу збірної/ФФУ, так і для всієї країни в цілому!

По-третє, останнє рішення тренерського штабу щодо фінальної заявки на Євро-2016 — це просто абсурд. Я на 99,9% впевнений, що це було суто політичне рішення ФФУ і Фоменко тупо не зміг нічого протиставити політиці партії (інше питання — чи хотів?)

2). Я не є учасником цієї акції, якщо чесно, але думаю, що вона потрібна! От в якому форматі — відкрите питання для мене. Підтримувати збірну на Євро-2016 я буду, більш того, безпосередньо на стадіоні в Ліллі — у грі против Німеччини. Але по приїзду з Францї (судячи зі складу), керівництво збірної і ФФУ мають відповісти на всі питання фанів щодо цієї вакханалїї. Якщо не захочуть добровільно — ми змусимо їх це зробити! Мешканці Будинку Футболу мають добре пам’ятати останню «теплу» зустріч (ще за Конькова). Тож, нехай вже починають готувати відмазки! Все одно, адекватних відповідей на цілком слушні питання ми навряд чи дочекаємось… Як і на мільйон інших, поставлених раніше.

#ФФУ, наступного разу спалимо вас! Таким було останнє гасло-звернення до кабінетних щурів (після рішень федерації по інциденту на матчі проти «Челсі»). Настав час нагадати знов! Чекаємо з нетерпінням на зустріч #fcdk #amf.

Максим Подорожній (Against Modern Football)

 

Чому українські фанати розпочали акцію #НеМояЗбірна перед Євро-2016 - фото 5

 

1). Зрозуміло, що мало кому сподобаються ватники/російські заробітчани в збірній, до того ж на тлі невиклику хлопців з позитивним іміджем: Олег, Кравець, гравці «Зорі».

Висновок

Насправді, головна проблема криється в деталях. Відсутність послідовності в діях: спочатку не беремо «росіян» Зінченка, Бутка і Селезньова (хоч останні і є вже гравцями «Шахтаря»), на проводах їх нема, а потім немов таємно привозимо до Італії на збори і на Євро вони їдуть.

Також у ФФУ та збірній мали б подумати над тим, як подавати інформацію. Можна було б уникнути шуму та обурення, якби Фоменко через прес-службу пояснив, чому не взяв того ж Гусєва, а викликав Тимощука і Ко. Насправді, зрозуміло, що адекватною ця відповідь не могла і бути. Бо те, як у збірній опинився Тимощук, наприклад, якщо розказана буде правда, то від цієї команди відвернеться ще більше людей. Але мовчання — не вихід. Бо це збірна країни, а не приватний клуб. А так виглядає, що певні люди думають, що приватна монополія може стосуватися і збірної. Бог їм суддя.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>