Манчіні обіцяють трирічний контракт зі збірною Англії

Автор Vobler Дата 10.10.2016 в 17:12 | Раздел TabloID, Главное | Мнений 0

Такою інформацією ділиться британське видання Sky sports

Після звільнення Сема Аллардайса  з поста головного тренера збірної Англії тимчасово виконуючим обов’язки менеджера Трьох Левів був призначений наставник молодіжної збірної Гарета Саутгейта.

В кінці вересня La Gazzetta Dello Sport інформувала про те, що одним з кандидатів на пост головного тренера збірної Англії є італієць Роберто Манчіні, який знаходиться без роботи з початку серпня цього року після відходу з Інтера.

Однак уже наступного дня багато ЗМІ спростували цю інформацію, зазначаючи, що Манчіні не розглядається FA як кандидат на тренерське крісло збірної Англії.

Позавчора Манчіні відвідав матч Англії і Мальти (2: 0) на запрошення Футбольної асоціації, що породило ще більше чуток про можливе призначення італійця.

Як повідомляє Sky Sports з посиланням на Quotidiano Sportivo, FA намір запропонувати Манчіні контракт до 2018 року з заробітною платою 3 мільйони євро на рік. Очікується, що 51-річний фахівець прийме збірну вже в найближчі дні.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>