Челсі оголосив про 70-мільйонні збитки за попередній фінансовий рік

Автор Vobler Дата 16.12.2016 в 22:13 | Раздел TabloID | Мнений 0

ui-533a5d27c53ec3-07329032Офіційний сайт лондонського клубу представив звіт за попередній фінансовий рік, який закінчився 30 червня 2016 року.

Загальний фінансовий оборот виріс порівняно з попереднім роком на 5% і становив 329 мільйонів фунтів. Це призвело до прибутку в розмірі 4,7 мільйони фунтів до вирахування надзвичайних витрат. Однак через скасування угоди з Adidas клуб був змушений виплатити 75-мільйонну компенсацію, через що загальні збитки стали вражаючими – більше 70 мільйонів англійської валюти.

Втім, «Челсі» підписав найбільший контракт у своїй історії, змінивши Adidas на Nike, що принесе клубу значні кошти, які будуть відображенні у звіті за наступний фінансовий рік.

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


купить диплом в москве https://gosznac-diploma.com/ купить диплом автомеханика купить диплом специалиста https://diploms-asx.com купить диплом с реестром цена москва купить диплом техникума купить диплом магистра купить диплом колледжа с занесением в реестр купить диплом института купить аттестат за 9 класс купить диплом с внесением в реестр купить диплом нового образца купить диплом в СПБ купить диплом с занесением в реестр цена купить диплом ссср https://diplomansy.com/attestat-za-9-klassкупить диплом пту с занесением в реестр купить диплом вуза купить диплом в екатеринбурге купить диплом техникума с занесением в реестр купить аттестат за 9 класс https://diplomiki.com купить диплом с реестром