Провал Великого Футболу на Україні
Автор avtor Дата 03.09.2012 в 13:16 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 1 мнение


Оновлений проект Сашка Денисова Великий Футбол знову з’явився в телевізорі цієї неділі на телеканалі Україна. Автори, як стало зрозуміло, повністю зберегли концепцію та склад учасніків програми, проте виявилося, що помінялася сама телевізійна авдиторія. Як бачимо на діяграмі, навіть при тому, що Великий Футбол у дебютному осінньому виході стартував у сітці дуже вигідно після супер-гри Шахтар-Динамо, за комерційною авдиторією 14-49 частка телеперегляду склала всього 3.39, і якщо сама гра має частку 11.23, то треба казати, що пиблизно 70% глядачів по завершенні гри або вимкнули телевізори, або ж перемкнулися на інший канал. Піля рекордних цифр Великого Футболу влітку під час Евро-2012 нинішні показники мають провального вигляду.

Разом із тим програма Ігоря Циганика ПроФутбол на каналі зі значно меншими середніми показниками та покриттям отримала від GFK ненабагато менші цифри — 2.42. Пояснення цьому може бути таким, що у грі Шахтар-Динамо за перемогу киян уболівали із різних причин не лише в Києві, а й у Харкові, Дніпропетровську тощо, а отже після поразки Динамо частина глядачів перемкнуласа послюхати й подивитися аналіз гри від значно лояльнішого до Києва проекту ПроФутбол:

Не можна обійти увагу погані цифри, що останнім часом має колись популярний альманах Інший Футбол на телеканалі ICTV. Частка 4.48 майже в два рази менша за загальноканальні 7.76, і це при тому, що зазвичай у неділю ICTV набирає майже 10. І як цікаво, що навіть при такому дефолті Інший Футбол все одно випереджає решту футбольних проектів. Пов’язано це з авдиторною специфікою програми, а також молодіжним праймом, в якому стоїть проект у пограмній сітці мовлення.

Ну і для всіх, хто не петрає у підрахуваннях телевізійних показників, скажу, що rat — це рейтинг, тобто пряма пропорція кількості людей, що дивилися програму від загальної кількості населення країни, shr — це частка, тобто кількість людей, що дивилася програму від загальної кількості увімкнених телевізорів. За нинішньої системи підрахування і щільності прошаркових виборок рейтинг вважається умовнішим, адже нинішня кількість піплметрів дає більш-менш об’єктивні дані на 20 млн осіб, що вдвічі менше української державної популяції. А саме частку беруть за основу для обчислювання у комерційних цілях, хоча авдиторний інтервал кожен із телеканалів визначає самостійно.

Avtor, 11na11.com

 


Related posts

Об -

Комментарии:
Комментарий 1
Ваше мнение
  1. Dmitriy:

    Василькову неймется.
    Нет, передачи Денисова, бесспорно, полное говно. Но вот так сидеть и отслеживать, подсчитывать и выносить это на всеобщее обозрение, как будто это кому-то кроме автора действительно интересно — просто тупо.

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>