Джуліано запустив свою торгову марку жіночих ковготок (+ФОТО)
Автор selya Дата 07.10.2013 в 20:21 | Раздел Главное, Украина | 2 мнения

Як відомо, дружина Джуліано Андреса, яка спонукає чоловіка проміняти Дніпро на Катар, постійно знаходиться на відстані приблизно 10 тис. км. Можна тільки здогадуватися, чи вистачає бразильцеві тут жіночої уваги, але є факт — Джуліано запускає в Україні кампанію з продажу колготок власної торгової марки.

Бренд виходитиме під назвою «Джуліа», що є скороченою формою його імені, повідомляє дніпропетровська програма Навколо Футболу. Аби його не плутали із жіночим іменем Julia, маркетологи бразильця вирішили продавати торгову марку в Україні не кирилицею, а латиницею — Giulia.

Варто зазначити, що компанія вже офіційно за всіма правилами зареєструвала в Українському Інституті Промислової Власності та в УкрПатенті не тільки назву новоспеченої торгової марки, а й дизайн ковготок.

Поки що модельна сітка ковготок має два варіанти товщини (40d, 100d) та буде представлена у двох кольорах (Daino, Caffeccino). Бренд позиціонуватиме себе як товар класу «середній мінус», ціна однієї пари — 19,99 грн. Якщо рівень продажів влаштовуватиме засновників компанії, то влітку модельний ряд розшириться (звісно, і за товщиною, і за кольором).

Шукати ковготки дівчата можуть на полицях магазинів мереж Eva та Prostor.


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site