Повернення Шахтаря до Донецька

Автор avtor Дата 03.05.2015 в 10:08 | Раздел Интервью | Мнений 0

Кожну заяву, слово чи речення від представників “Шахтаря” можна розцінювати на тоненькій грані. Дуже тонкій. На тлі останніх заяв Луческу про те, що українці взагалі повинні бути вдячні, що “Шахтар” продовжує відстоювати честь України, про те, що у Львові їх ніхто не любить і команда “переїде в Чернівці, бо там румунів багато”, генеральний директор команди спокійненько поїхав в окупований Донецьк.

У своїй розповіді про враження від поїздки, Палкін розповідав про Донецьк – не як про місто, у якому йде війна і де загинули тисячі громадян України, а як про абсолютно функціональний мегаполіс, який тільки чекає, поки команда повернеться в рідне місто. Сергій Палкін зазначив, що уся спортивна інфраструктура знаходиться в ідеальному стані, дитячо-юнацька школа знову запрацює на повну, а в школах міста скоро “Шахтар” відновить заняття в рамках проекту “Давай, грай”.

«Задоволений організацією роботи по лінії Гуманітарного штабу. Усе налагоджено і продумано до дрібниць. Спортивна інфраструктура клубу підтримується на хорошому рівні і готова прийняти команду в будь-який час. Газон “Донбас Арени” клубні фахівці підтримують практично в ідеальному стані. Спасибі нашим співробітникам! Дуже приємні враження від поїздки до рідного Донецька – місто, де є все, що потрібно для команди: база, стадіон, налагоджена інфраструктура і логістика.

У нас же були набрані команди молодших вікових категорій. Намагаємося створити для хлопців віддушину, бо юним футболістам психологічно важко сидіти вдома, знаючи, що вони вже маленькі гравці “Шахтаря”. Звичайно, частина хлопців роз’їхалася, в деяких групах є недобори. Але тренування проводяться. Діти займаються на синтетичних полях центрального стадіону “Шахтар”.

Татьяна Колесникова: «Возвращение в Донецк пройдёт под девизом «прощайте, легионеры»? Сомневаюсь, что кто-то из них поедет под обстрелы. Нет?»

bfootball.com.ua

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>